Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Mikuláš.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16272, komentáře < 7 dní: 612, komentářů celkem: 404382, adminů: 60, uživatelů: 5118  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 196 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
110247126
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: UNESCO proti lidskosti
Vloženo Neděle, 07. srpen 2011 @ 01:54:51 CEST Vložil: Olda

Společnost poslal ferda

UNESCO proti lidskosti

UNESCO je anglická zkratka pro Organizaci OSN pro výchovu,vědu a kulturu. Jak oznámil 9.listopadu Katolický institut pro rodinu a lidská práva ( C-FAM ) podle plánů UNESCO se mají děti co nejdříve setkat se sexualitou. „Nikdy není příliš brzo mluvit s dětmi o sexuálních záležitostech,“ říká se ve směrnicích UNESCO. Je zcela jasné,že s rozvracením svědomí a morálky u lidi je třeba začít co nejdříve,aby lidé byli přístupní k ideologické deformaci a přizpůsobeni chorému duchu času.

K těmto směrnicím patří Curriculum. V něm se konstatuje,že děti už ve věku dvou let mohou zakoušet genitální rozkoše a ode tři let mohou hrát sexuální hry. C-FAM konstatuje,že UNESCO,které bylo dříve vysoce hodnoceno pro svou nezávislost a integritu,stalo se nyní svým dokumentem Informace o sexuální výchově ( „Sexuality Information and Education Council of the US)“( SIECUS) výchovným ramenem sporného Kinseyova institutu. UNESCO dodalo,že dřívější ředitel SIECUS se stal hlavním autorem Směrnic pro sexualitu. SIECUS obdržel z veřejných prostředků 1,6 mil.dolarů.

To, co UNESCO zastává,je nejen morální nihilismus, ale je to radikální morální nihilismus. Má být vymýceno jakékoliv morální rozlišování,protože když se diskutuje o hodnotách,neexistuje prý nic „správného“nebo „falešného“. Každý si má sám vytvořit své hodnoty. Táto zpráva je novým důkazem o cílevědomém útoku na Boží a přirozené právo,které je napadáno již celá desetiletí prostřednictvím mezinárodních organizaci, jako je OSN a EU,vlivnými malými skupinami,ve kterých se soustřeďují nepřátelé Boha a Ježíše Krista.

Pro slabost církve a jejich pastýřů podařilo se těmto satanským silám prosadit jejích podvratné ideologické cíle,jako je gender – mainstreaming. Tyto zločinné ideologie se rozšíří na celý svět,jestliže se věrní katolíci ( všichni věřící.(1) nepostaví všemi silami na odpor. ( K tomu cíli vznikl v Německu Civitas Istitut,který provádí poradenskou,přednáškovou a vzdělávací činnost a připravuje a podporuje realizaci potřebných akci).

    1. dodáno

***ferda*** čas.Světlo

"UNESCO proti lidskosti" | Přihlásit/Vytvořit účet | 7 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: UNESCO proti lidskosti (Skóre: 1)
Vložil: ssns v Neděle, 07. srpen 2011 @ 16:14:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepatřím právě k fanouškům OSN, ale co přesně má být na tom jejich záměru špatného? Článek ohnivě mluví o totálním morálním nihilismu, ale tak nějak nevysvětluje, v čem je problém.

Nevím, proč křesťané mají pořád potřebu nechat se ovlivňovat zcestným učením Augustina a dalších o zkaženosti a hříšnosti sexuality. Je spíš otázkou odborné debaty, kdy se u člověka objevuje sexuální pud, ale zůstává faktem, že sexualita je exktrémně důležitou složkou osobnosti člověka. Je součástí sebepochopení a sebevyjádření a je jen dobře, pokud získají svému věku přiměřené a objektivní informace co nejdříve. V dnešní době se k nim stejně tyto informace dostanou hodně rychle a často v příšerné kvalitě.

Římskokatolická církev ztratila morální právo jakkoli o sexualitě vůbec mluvit. Možná kdyby těm tisícům zneužitých irských, německých, amerických ... dětí někdo včas pověděl o sexualitě, kdyby věděly, že to co pan farář s nimi dělá/dělat chce, není normální a není to projev přátelství, bylo by obětí méně. Bylo by asi více sexuálně frustrovaných farářů. 

Když jsem byl já asi tak sedmiletý (možná mi bylo 8) potkali jsme se stejně starým kamarádem moc fajn pána, který nám slíbil, že nás provede filmovými ateliéry. Naštěstí bylo už celkem pozdě odpoledne (vzhledem k mému věku), takže jsme se domluvili, že se sejdeme jindy. Pán nám říkal, ať to doma neříkáme, že to bude naše malé tajemství. Bylo hrozně fajn mít tajemství s dospělákem! Shodou okolností jsem ale dostal zaracha a když jsem byl přešlý více než obvykle, řekl jsem, co jsme měli v plánu. Nikdo se mnou do té doby jaksi nemluvil o sexualitě (pokud vynechám takové ty dětské řečičky), takže jsem vůbec netušil nic o nějakých pedofilech, což byl právě případ toho pána, jak se časem ukázalo.Re: UNESCO proti lidskosti (Skóre: 1)
Vložil: rive v Pondělí, 08. srpen 2011 @ 13:17:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
  Ssns mluvíš o zneužívání, znasilňování, je to tak, a není vůbec žádným tajemstvím, že jedny z největších zranění, které lidé prožili, jsou zranění v oblasti sexu. Může se jednat o zneužívání, znásilnění, předčasné zkušenosti, pokřivené informace, taumata při prvních sexuálních zkušenostech atd. .Zářezy na lidské duši jsou strašlivé a někdy se táhnou celý život. I díky tomuto faktu si uvědomujeme, jak nesmyslné je odloučit sex od lidské duše, jak lživé je tvrdit, že sex je výhradně záležitostí těla. Pokud by tomu tak bylo, potom by znásilnění bylo něco jako říznutí se. Prostě to nebylo příjemné, ale nic víc...Traumatické zkušenosti jsou traumatizující proto, že postižená oběť byla dehumanizována – tedy bylo pošlapáno její lidství, její identita. Zářezy na lidské duši jsou bolavé. A právě tohle je pro mě důkaz , kdy si velmi silně uvědomuji, ten obrovský omyl,  který se nám tato společnost (UNESCO) snaží namluvit, že sex je jen věcí těla, že informace o „tělu” (sexu)  a nějakých podrobnějších pragmatických a mechnických věcech týkající se sexu” to vyřeší. Jenže mladé generaci, dětem, chybí základní informace, které vedou k hlubšímu chápání sexuality – sexuality, která se může rozvinout jen a pouze v kontextu lásky. Zcela je přehlížen fakt, že mladí lidé jsou dříve schopni sexuality než skutečné lásky a s ní související vytrvalosti, věrnosti, trpělivosti a oddanosti. V důsledku této skutečnosti se někteří mladí lidé dostávají do situací, majících někdy i katastrofální důsledky, jejichž řešení je někdy nad jejich síly. Proč tohle nikomu nevadí a nepozastavuje se nad těmito traumaty, způsobené psychickou nezralostí, proč UNESCO nepodnikne nic pro rozvoj psychické vyzrálosti k sexu – vedení dětí k morálnosti, věrnosti, lásce, oddanosti. Proč nevyužít při "vzdělávání" mladé generace  jejich silný emocionální zájem dítěte o sex (začíná většinou kolem puberty) a hovořit s nimi o lásce, o zamilovanosti. Proč je tak silným tabu, skutečnost že  sex je aktem lásky. Proč tabu co je to láska, proč tabu, že základním předpokladem lásky, je schopnost dávat. Jinými slovy mám tě rád nejen ve chvíli, kdy je nám spolu dobře, ale i v okamžicích, kdy jsi slabý, nervózní a kdy s tebou není řeč. Ach kde vedou ty následky této hlouposti a negramotnosti, ach ty následky záměrné psychické zaostalosti. Tahle cesta by byla daleko moudřejší poctivější, co se týče lidství. 
riveRe: UNESCO proti lidskosti (Skóre: 1)
Vložil: MartyR v Pondělí, 08. srpen 2011 @ 14:09:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Místo abychom děti vedli ke zdrženlivosti a hovořili o jedinečnosti milostného aktu jako vrcholu manželské lásky,předepíšeme jim prášky a kondomy jako lék na promiskuitu.Dovolili jsme jim sexuálně žít od 15-ti let a pak jsme v šoku ze 16-ti letých matek a zraněných srdcí.A UNESCO zachází ještě dál! Mě v dětství zajímal můj plyšový méďa a auto na setrvačník,rozhodně ne sex.Re: UNESCO proti lidskosti (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 29. srpen 2011 @ 15:24:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Otázka je jestli je to s tím Unescem opravdu tak zlé a jestli je to vůbec pravda. Nebo je to jedna z mnoha konspirativních teorií. Napovídalo by tomu to že někdo přičítá vinu za počínání nějaké světské organizace slabosti církve a pastýřů a nezmiňuje se o svém vlastním podílu a hříchu. Popřípadě proč sám nevstoupil do semináře nebo do kláštera, nedal se vysvětit na kněze nebo na jáhna, proč se nemodlí, nerozdává almužny a nepostí. Připadá mi to jako konspirace namířená proti Církvi a Svatému otci a mimo jiné také proti Unescu jako vedlejší efekt. Taková která má podpořit naši pýchu, zlobu, nevděk a sklon k neposlušnosti.Stránka vygenerována za: 0.14 sekundy