Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Barbora.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 315, komentářů celkem: 423283, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 84 návštěvník(ů)
a 2 uživatel(ů) online:

gregorios777
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115642310
přístupů od 17. 10. 2001

Z internetu: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov
Vloženo Sobota, 11. srpen 2012 @ 12:55:09 CEST Vložil: Olda

Katolicismus poslal rybar

http://dolezite.sk/Vatikan_as_pracka_spinavych_penazi_mafie_a_politikov_110.html


"Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov" | Přihlásit/Vytvořit účet | 28 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Sobota, 11. srpen 2012 @ 17:57:33 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Normal 0 21 1929 KONKORDÁT S MUSOLINIM. Už dříve jsme poukázali na fakt, že v roce 1870 byla vyhlášena nezávislost Itálie a to co zbylo z Papežských Států, bylo absorbováno nově spojeným národem. Také jsme zjistili, že  italský lid převážně hlasoval proti papežské vládě a pro novou nezávislost. Dočasná papežská moc končila - včetně její prestiže a aliance s pozemskými vládami. Papežská občanská autorita byla  omezena na Vatikán, kde se papežové rozhodli zůstat v dobrovolném exilu po téměř 60 let až, v roce 1929, Musolini a Pius XI.  podepsali Lateránskou Dohodu. Tento Konkordát udělal z římského Katolicismu - podle zákona - opětně jediné náboženství Italie. Ani Petr, Pavel a určitě ne Kristus by přistoupili na něco takového se světskou vládou - tím méně s fašistickou diktaturou! Vatikán, který o sobě prohlašoval že je tou jedinou pravou církví, Nevěstou Kristovou, který řekl že Jeho království není z tohoto světa - ten Vatikán se opět stal svrchovaným státem s prestiží světského státu, který může vysílat a přijímat vyslance! Náhradou za zabavené papežské území v roce 1870, Itálie  zaplatila Svaté Stolici 750 milionů lir v hotovosti, a jednu  miliardu ve státních dluhopisech. Některé z těchto peněz počne  vatikánskou banku, která je nechvalně známá pro svou korupci.  Některé peníze skončí v podivných investicích jako "italská  zbrojovka" a "kanadská farmaceutická firma, která vyrábí  antikoncepční přípravky"(Time, July 26, 1982). 6          Není žádných pochyb o tom, že římsko katolická církev  přivedla Musoliniho k moci. Za účelem získání Lateránské Dohody,  požádal papež Katolíky, aby se nezabývali politikou, (někteří  z nich, jako na příklad Socialisté, oponovali Musolinimu  otevřeně) a aby Duceho podpořili. Papež učinil veřejný projev tak  silně pro Musoliniho "Musolini je poslaný Prozřetelností," že  Katolíci neměli jinou volbu než podpořit aspiranta na fašistický diktátorský trůn. Bez této pomoci by Musolini zvolený nebyl  a historie mohla být zcela jiná.
Citácia z knihy:Žena jazdiaca na šelmeRe: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Sobota, 11. srpen 2012 @ 18:32:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Papež Lev XIII. (1878 - 1903) robil burzové špekulácie, ukladal peniaze u židovských bankárov, najmä u Rothschilda. Trinásť rokov sa nechal podvádzať známym špekulantom Levom Taxilom a rímskej cirkvi tak pripravil nesmrteľnú hanbu. Keď sa Taxil priznal sám ku svojim „figliarskym žartom", ktoré si z pápeža robil, na výsosť skompromitovaný pápež vyslovil nad ním strašnú kliatbu. Stojí za to prečítať si tento prejav svätého otca, pretože je klasickým dôkazom „kresťanskej lásky" ako ju chápali a praktikovali pápeži a s nimi aj ostatní katolícki cirkevníci!

Táto kliatba doslova znela:

„V mene Všemohúceho Boha Otca, Syna i Ducha sv., Písma svätého, Svätej a Nepoškvrnenej Panny Márie, Matky Božej, v mene všetkých anjelov, archanjelov, trónov, mocností, cherubínov, serafínov, v mene patriarchov, prorokov, evangelistov, svätých mučeníkov a vyznávačov a všetkých iných blahoslavených Božích - vedome konáme, že vyvrhujeme z cirkvi a zatracujeme lotra, ktorý sa nazýva Leon Taxil a odháňame ho od dverí Svätého Božieho Domu.
Preklína ho Boh Otec, Stvoriteľ sveta, i Boh Syn, ktorý trpel za pokolenie ľudské, i Duch Svätý, ktorý krstom ľudí osvietil, i svätá viera, ktorou vykúpil nás Spasiteľ; preklína ho sv. Michal, ochranca duší. Nebo i zem i všetko, čo je na nej sväté, preklína ho. Nech je prekliaty všade, kdekoľvek sa nachádza, v dome, v poli, v príbytku a na prahu chrámovom. Nech je prekliaty v živote i v hodine smrti. Nech je prekliaty vo všetkých činoch svojich, keď je i pije, keď je hladný alebo smädný, keď spí i bdie, keď chodí i odpočíva, keď sedí alebo leží. Nech je prekliaty vo všetkých častiach tela svojho, vnútorných i vonkajších.
Nech sú prekliate jeho vlasy, mozog, sánky, čelo, uši, obočie, oči, viečka, dlane i ruky; jeho prsia i vnútornosti, chrbtica, slabina so všetkým, čo k nej prilieha, lýtka jeho, kolená, nohy a nechty.
Nech choroby zožierajú ho od temena hlavy až k chodidlám nôh. Nech Kristus, Syn Boha Otca živého, prekľaje ho celou svojou mocou. Nech nebo i všetky jeho mocnosti prenasledujú ho potiaľ, kým by sa nepokoril pred nami. Amen."Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Neděle, 12. srpen 2012 @ 14:11:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Načo je banka štátu,ktorý ma rozlohu necelého pol kilometra štvorcového

a približne 500 obyvateľov.

Odpoveď je jednoduchá a je v názve článku.Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Neděle, 12. srpen 2012 @ 14:19:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
K článku sa dá dostať rýchlejšie keď sa vysvieti a otvorí v novom okne.Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Neděle, 12. srpen 2012 @ 17:09:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
O církevním bankovnictví se lze též dozvědět v pořadu http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/zbozniabezbozni/_zprava/cirkevni-bankovnictvi--1046158 .

Na chování Vatikánu v poslední době bylo zarážející to, že když policie zatkla několik představitelů Vatikánské banky, neboť byli obviněni z praní špinavých peněz pocházejících ze zločinů podsvětí, tak to papež řešil tak, že zadal vyšetřování, aby byli zjištěni a potrestáni ti, kteří to vynesli na veřejnost.Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 13. srpen 2012 @ 11:43:55 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zajímavé je že celosvětově uznávaní finanční experti mají po hloubkových auditech zcela opačný názor. Kromě toho vatikánská banka je zcela unikátní peněžní institucí, která pakticky není zaměřená na tvorbu zisku ale na pomoc potřebným.Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pondělí, 13. srpen 2012 @ 11:55:05 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zajímavé je že ani největší nepřátelé nemají vůbec nic konkrétního co by bankovnictví Svatého stolce vytkli. Proto se omezují na obecné mlžení a lhaní a tajuplné náznaky toho že prý podporujeme nějakou zbrojařskou firmu nebo nějakou továrnu kde se kromě léků má vyrábět také antikoncepce. Což by sice při dnešní provázanosti kapitálu bylo teoreticky možné a těžko kontrolovatelné ale ani tak se to pravděpodobně neděje. Kromě toho věřím tomu že většině našich nepřátel takové věci nevadí a považují je za prospěšné lidstvu.Re: Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov (Skóre: 1)
Vložil: rudinec v Pondělí, 13. srpen 2012 @ 12:03:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vatikánska banka sa riadi tými istými zásadami ako Judáš:

Ján 12:3  A Mária vzala funt masti z pravého a drahocenného nardu a pomazala nohy Ježišove a poutierala nohy Ježišove svojimi vlasmi, a dom sa naplnil vôňou masti.
4  A jeden z jeho učeníkov, Judáš, syn Šimonov, ten Iškariotský, ktorý ho mal zradiť, povedal:
5  Prečo sa tá masť nepredala za tristo denárov, a nedalo sa chudobným?
6  Ale nepovedal toho preto, že by sa bol staral o chudobných, ale preto, že bol zlodej a mal mešec a to, čo sa dalo do neho, nosil.


Takmer všetci pápeži nosia kľúče petrove pred sebou a mešec judášov za sebou.Stránka vygenerována za: 0.26 sekundy