Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Mikuláš.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16272, komentáře < 7 dní: 612, komentářů celkem: 404382, adminů: 60, uživatelů: 5118  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 204 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
110247056
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Pohrobci komančú
Vloženo Středa, 16. leden 2013 @ 10:46:08 CET Vložil: Stepan

Společnost poslal Farel

Hudba budoucnosti, či současnosti


Chceme mladým ukázat jiného Schwarzenberga, říká šéf Zemanovců
15. ledna 2013  16:03
Tým Miloše Zemana se pokusí oslabit sympatie mladších voličů ke Karlu Schwarzenbergovi. "Chtěli bychom právě na sociálních sítích vysvětlit mladým, že pan Schwarzenberg chce zavést školné, zdražil potraviny a léky a že je to jiný Schwarzenberg, než jak je jim do hlav naléváno," řekl iDNES.cz šéf Zemanovců Vratislav Mynář.


Vůbec mi nevadí, že všechno zdraží, když se něco pohne směrem k spravedlnosti a právu. Páč jsem přesvědčenej, že jestli se to tímhle směrem hne, že to zase všechno zlevní ( a i kdyby ne). Tak navíc začne bejt minimálně  trochen p r á v o  a  s p r a v e d l n o s t.


Farel

Podobná témata

Společnost

"Pohrobci komančú" | Přihlásit/Vytvořit účet | 84 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Ferra v Středa, 16. leden 2013 @ 17:07:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Už se to pohlo k právu a spravedlnosti. Viz amnestie. Nebo tam ještě někdo důležitý zůstal?Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Katz3 v Středa, 16. leden 2013 @ 22:52:17 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tak jenom né toho spícího blekotu:-( Já volím Zemana :-)Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Lu v Čtvrtek, 17. leden 2013 @ 22:32:10 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Amnestii schvaluji a volím Karla.Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Pátek, 18. leden 2013 @ 09:11:28 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Amnestii neschvaluji a volím Karla.Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pátek, 18. leden 2013 @ 10:40:18 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Co se týče amnestie tak z principu jí schvaluji ale tuhle zrovna moc ne. Obávám se že posloužila především těm nemnoha lidem které se podařilo usvědčit z rozkradení státu ve velkém. Další negativní důsledek vidím v tom že je používána propagandisticky k tomu aby nás popudila vůči amnestiím a milostem všeho druhu a abychom dopustili nebo dokonce požadovali jejich zrušení nebo výrazné omezení. Ve prospěch tvrdé ruky a lhostejnosti k druhým. S čímž se pokud to dopustíme pravděpodobně shledáme na vlastní kůži, tak jako s jakoukoliv špatností.Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: poutnick v Pátek, 18. leden 2013 @ 11:34:41 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Byla by legrace kdyby se  podařilo prosadit referenda na odvolání volených zástupců v příslušných obvodech. Náš český život by se stal jednou a nepřetržitou antiautoritní kampaní. Pořád by někdo referendoval a agitoval kvůli referendům. Rozpočet na tento rok bychom možná schválili někdy v průběhu 20. let tohoto století.Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: unshaken v Pátek, 18. leden 2013 @ 13:21:11 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
"Pohrobci komančů" - z toho čiší přímo nenávist. Farel na křesťanském portálu. Copak neslyšel o Ježíšovi, který stoloval s s celníky, kteří byli v tehdejší společnosti považováni za ještě horší přisluhovače, než jsou dnes považováni členové nějaké strany s radikálním sociálním programem? Při setkání se s nenávistí vůči komunistům si vždy vzpomenu na sestru Ludmilu Hallerovou, která, ač komunisty pronásledovaná, nikdy proti nim nezatrpkla. I při policejních výsleších a trestních soudech je vždy brala jako objekt své evangelizace. Také by bylo zajímavé od Farela slyšet, co jemu osobně komunisté udělali. Třeba by mohl říci, jak studoval na VŠ a kolik ho to studium, ubytování a strava stály.

Já osobně jsem se také mnohokrát podobně rouhal, když jsem v komentářích veřejně osočoval Zemana pro jeho pýchu a zrádnost. Teď mám volbu mezi ním a potomkem těch, kteří pro Zikmunda válčili proti husitům a od Bílé Hory přeorávali ohnivou víru v Krista do formálního náboženství a způsobili tak duchovní zkázu, ze které se stále nedokážeme vyhrabat.

Před Bílou Horou zde bylo 90 % protestantů, kolem 7 až 8 % židů a 2 až 3 % katolíků. Umíte si vůbec představit, jaká degradace víry zde nastala? Umíte si vůbec představit, že z této země muselo pro svou víru odejít přes 200 tisíc nejlepších potomků tohoto národa (přitom počet obyvatel Čech a Moravy byl tehdy kolem 2 miliónů)  a ti, kteří nebyli svobodní a odejít proto nemohli, museli snášet ta ohromná duchovní a tělesná ponížení?

Druhý kandidát na prezidenta samozřejmě za své předky nemůže. Avšak ke katolictví se hlásí (což zahrnuje nadvládu státu Vatikán), svou rodinu k češství a nejspíš ani k tradicím tohoto národa nevedl.

Náš Pane a náš Bože, dopřej lidu této země, aby získal vládce, který ho vyvede z duchovní bídy, do které jsi ho uvrhl sesláním svých nepřátel. Nedopusť, aby lid této země zapomněl na příkoří, která mu přinesla nadvláda duchovních cizáků po téměř čtyři století. Staň se ale Tvá vůle a pokud si sám přeješ něco jiného, odpusť mi mé horlení. Amen.Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Ferra v Pátek, 18. leden 2013 @ 18:06:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)


"Vážení spoluobčané,
v době nedávné jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 - 1939.

 Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z 2. světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky na znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války budou s odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné. Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou "čeští vlastenci", kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.

Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovati o odtržení Slovenska od Čech. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky Tomáše Garrigua Masaryka a jeho spoluzakladatele Milana Rastislava Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost, a potrestejte všechny případné vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době. Váš EDVARD BENEŠ."Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: rive v Pátek, 18. leden 2013 @ 18:42:35 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Když už je teda řeč o sociálních sítích, tak se podělím o jeden příspěvek z fb:

Lezou Schwarzenberg
a Kalousek na skálu a v tom
nejtěžším úseku se zaseknou.
Schwarzenberg říká: "Kdyby
tady byl Boriš, ten by nás
... ... ... zachlánil."
Kalousek na to: "Prosimtě,
lez!"
Ale Schwarzenberg po kuse
zase řekne: "Kdyby tu tak byl
ten Boriš, ten by nás
zachlánil, ten by nás z toho
vytáhl!"
A Kalousek na to: "A kdo je
ten Boriš?"
Schwarzenberg: "Neznáš
českou hymnu? Zpívá se tam:
Boriš umí po skalinách..:-DRe: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Katz3 v Pátek, 18. leden 2013 @ 19:42:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dávám vodkaz na výbornej článek, kerej komentuje včerejší debatu :

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/316751/Vaclav-Moravec-dostal-konecne-vyprask-Od-Milose-Zemana.htmlRe: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Sobota, 19. leden 2013 @ 13:03:50 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já volím Karla! Podporuje EU a dobré vztahy s Němci. Němci, kteří mají v EU zásadní hlas, nás mají rádi a postarají se o nás. My si vládnout neumíme a je jen dobře předávat svoji suverenitu složkám EU. 

Karel se také může zasadit o to, aby už nikdo zbytečně nezpochybňoval církevní restituce u soudů. Kdo jiný se může postarat lépe o tak velká území než církev a staré šlechtické rody. Obojí měly vždy Čechy rády.

Navíc Karel je osobnost. Má vliv v Bildenbergu, v Trilaterální komisi a zřejmě i v Zednářských lóžích. Tak elitní skupiny jsou zárukou Karlových kvalit a jeho nezávislosti. Navíc nás všude tam mají moc rádi a také se o nás budou starat.

A navíc. Karel má za sebou nejlepšího ministra financí všech dob, který se nám tak dobře stará o blahobyt a je připraven složit dalších 40 000 000 000 Kč ve prospěch EU a to je jenom dobře!

Karel také prosadil zvýšení daní, abychom se mohli starat o chudé a jeho strana prosadila tak důležitý druhý pilíř důchodové reformy, za čež lidé vyšli spontánně děkovat do ulic. Všude ve světě se to zatím osvědčilo. Není divu, že titíž lidé ho dnes chtějí volit.

Amnestii říkám fuj. Tedy ne té Havlově, ta byla správná a vypustila i těžké zločince a ne jako tato, jen pouhé lapky. Havel miloval lidi, byl dobrý křesťan a osobnost. Klaus lidi nenávidí, je nabubřelý a zlý. Tou amnestií jen maskuje, že neumí odpouštět. Je dobré, že to média stále připomínají a doufám, že téma amnestie bude na pořadu dne, hlavně ve zprávách ČT, do konce volební kampaně. Vždyť dobře víme, že Klaus podporuje Miloše a tu amnestii je třeba stále připomínat, aby mohl zvítězit Karel.

A že nemluví česky? Vždyť stejně za chvíli se u nás bude mluvit německy, tak alespoň se Karel dobře domluví!


S EU a Benediktem na věčné časy a nikdy jinak. Pokoj a dobro všem lidem dobré vůle, kteří volí Karla! Hanba čecháčkovství!Re: Pohrobci komančú (Skóre: 1)
Vložil: Pastýř v Středa, 30. leden 2013 @ 08:34:18 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já bych Farreli byl býval knížete určitě volil, jenže bytostně nesnáším punc rock.Stránka vygenerována za: 0.47 sekundy