Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Michal.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16516, komentáře < 7 dní: 399, komentářů celkem: 420784, adminů: 60, uživatelů: 5217  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 246 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Mikim
rosmano
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114865004
přístupů od 17. 10. 2001

Grano Salis: Paralelní působení LDčka na OSACR
Vloženo Čtvrtek, 05. březen 2020 @ 10:11:15 CET Vložil: Tomas

Konspirace poslal LD

Dříve či později, by to sem stejně někde postnul, tak proč to neudělat rovnou ... Jirka Nepřihlášený učinil na konkurenčním ateistickém portálu "veliké" odhalení...
https://prnt.sc/rboick

Ano je to tak. Uživatel profilující se jako ateista/agnostik s přezdívkou LD je ten samý uživatel profilující se jako ateista/agnostik s přezdívkou SH na konkurenčních stránkách OSACR. Původně jsem se chtěl jako SH zaregistrovat i zde, ale registrace selhala, tak jsem zkusil jiná písmena a to vyšlo, tak už jsem při tom zůstal. Nebylo původním záměrem rozdvojovat diskuzní identitu, ale když už se stalo, tak jsem toho trošku využil...

Zpočátku jsem hledal na obou dvou portálech pravdu. Pravdu o tomto světě. Netrvalo ale přilíš dlouho, a pochopil jsem, že to co hledám, se tam, kde hledám, nenachází.
Přesto jsem to nevzdal - byl jsem v té době takříkajíc půl/na půl - jednou nohou teista a druhou nohou ateista/agnostik. Takhle člověk nemůže fungovat věčně a tak nějak jsem cítil, že je třeba se posunout - buď směrem dopředu nebo se vrátit zpět.

Nakonec převážil ten atesismus/agnosticismus, prostě už bylo nad mé síly si tak nestydatě lhát sám sobě, i když přiznávám, že to bylo jinak velice příjemné lhaní. A tak se to nakonec zlomilo a jazýček pomyslných "duchovních" vah se převážil na stranu racionální skepse.

Jenže bylo zde ještě mnoho jistých skutečností, u kterých jsem měl pocit, že by v rámci objektivity bylo maximálně vhodné svoji názorovou pozici patřičně zdůvodnit. A to byl ten okamžik, kdy jsem se stal - nadneseně řečeno "dvojitým agentem".

Na OSACR jsem objevil fanatického protestanta, který měl svoji víru promyšlenou do takových detailů, o jakých bych se mohlo leckterým zde na GS tak maximálně tak zdát duchovní vlhký sen. Navíc byl tento klučina docela bojovný a byl ze sebe schopen nepřetržitě chrlit tuny informací po celé týdny! A tak jsem si řekl, že by nebylo špatné jeho nezlomného entuziasmu využít, abych si to křesťanství tak nějak pořádně proklepl zevnitř, poněvadž stále ve mně hlodala jistá pochybnost, zda jsem třeba něco nepřehlédl a zda nakonec na tom všem přeci jen něco pravdy není. A tak jsem si čas od času zahrál prazvláštní "šachovou" partii - podobně jako například iluzionista Deren Brown v jednom díle své TV show - kdy jsem proti sobě nechal "hrát" dva super-duper-křesťany, aniž by vůbec tušili, že se konfrontují navzájem, neboť jejich teologické závěry byly "pasírovány" přes moji maličkost jako vařené brambory přes jateční prase. A čím víc jsem do toho zabředal, tím víc mi docházelo, jaký šílený fejk to fundamentálně pojaté křesťanství vlastně je a že je to komplet celé do puntíku vylhané.

Měl jsem z toho všeho nakonec vcelku slušně smíšené pocity a v důsledku toho začalo mé vzpurné "trolling období". Když jsem na vlastní očil uviděl tu nebetyčnou faleš, začal jsem zkrátka regulerně "švejkovat". Změnil jsem si profilovku a začal svoje "křížové tažení" spojené s trollingem vůči vybraným "subjektům", jmenovitě: Myslivec (ten si to ale zasloužil všemi deseti, co si budeme nalhávat), Wollek, Vota aka Tele, BA (ten si to asi taktéž zasloužil) a neplánovaně i postavička z druhé strany barikády: Neprihlaseny aka Mulit a možná ještě pár lidí s výjimkou Včelaře, Jirky Breie a částečně i JirkyB, kterých jsem si vždycky vážil a jsou pro mne do dnešních dní jistou inspirací.

Tak a to je celé. Pokud se někoho mé trolení opravdu hluboce dotklo, tak se mu tímto omlouvám. Spíše ale o tom pochybuji - co jsem měl tak možnost sledovat diskutující jak na GS tak i na OSACR, tak jsou to vesněs ostřílení matadoři, kterým je tak nějak všechno celkem i "šumák".

Víc nemám, co bych k tomu dodal. 

1K,4:5 Proto nic nesuďte předčasně, dokud nepřijde Pán, který osvítí i věci skryté ve tmě a zjeví úmysly srdcí. A tehdy se každému dostane pochvaly od Boha.


"Paralelní působení LDčka na OSACR" | Přihlásit/Vytvořit účet | 15 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Paralelní působení LDčka na OSACR (Skóre: 1)
Vložil: Vota v Čtvrtek, 05. březen 2020 @ 16:57:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Hm. Mohu k tomu napsat jen - hm. :)

Daleko více mne zaujalo:

"... A tehdy se každému dostane pochvaly od Boha. "

To mi připomenulo:

"Já však vám pravím, že každý, kdo hledí na ženu tak, že po ní zatouží, již s ní zcizoložil ve svém srdci."

:)Re: Paralelní působení LDčka na OSACR (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pátek, 06. březen 2020 @ 10:49:42 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tato proradná *****a s nickem LD vystupuje v různých forech s různými nicky a používá různé role. Je to slizký odpad. Intrikán, hnůj. Re: Paralelní působení LDčka na OSACR (Skóre: 1)
Vložil: wollek v Pátek, 06. březen 2020 @ 12:27:30 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
//Myslivec (ten si to ale zasloužil všemi deseti, co si budeme nalhávat), Wollek, Vota aka Tele, BA (ten si to asi taktéž zasloužil) a neplánovaně i postavička z druhé strany barikády: Neprihlaseny aka Mulit a možná ještě pár lidí s výjimkou Včelaře, Jirky Breie a částečně i JirkyB, kterých jsem si vždycky vážil a jsou pro mne do dnešních dní jistou inspirací.

//Tak a to je celé. Pokud se někoho mé trolení opravdu hluboce dotklo, tak se mu tímto omlouvám. Spíše ale o tom pochybuji

Když už tu chvíli na GS jsem a padlo moje jméno, tak pár slov. Na počátku jste to zahrál dobře, a vážil jsem si vás. Připomínal jste mi jednoho agnostika, s nímž jsme v minulosti vedli úžasné diskuze. Na rozdíl od vás byl poctivý (v argumentaci), a nikdy jsem se nenapadali,  nehádali, šlo ryze o střet a 'soutěž' myšlenek, o což jsem (marně) usiloval i tady na GS. Závěrem, který jsem si tehdy z diskuze odnesl, byla agnostikova myšlenka, že je škoda mé inteligence na obhajobu křesťanství - ale nikdy na mém systému víry založeném na logickém myšlení a Bibli žádnou díru poctivými argumentační způsoby nenašel. Proto jeho vyznání agnostika. Druhotným závěrem bylo to, že mu diskuze se mnou později celkem chyběly :-) - nicméně všechno jednou skončí a už jsme se neměli dál posunout. Argumenty jsme měli oboustranně kvalitní a zůstával prostor jenom pro víru. A ta, jak víme, dokázat nelze. 

Vy jste se jevil na počátku velmi podobně. Pak jste mne ale šíleně zklamal :-(.

Vy jste LD, postupně začal skutečně trolit. Pamatuji období několika dní, kdy jsem se vám snažil poctivě odpovídat na různé věci snad 50x a pořád jste uhýbal jinam, až mi jiní řekli, že mne vyloženě trolíte - tak jsem to zabalil. Jediné, co jste mi vzal, tak byl čas. Myšlenkově (rozumově) jste se mi jevil jako velmi slabý, ale možná to byla jenom vaše hra. Sice nerozumím k čemu vám jako měla posloužit, ale pro mne to bylo cenné v jedné věci. Křesťanství založené na bibli (nikoliv sektářství)  se jeví jako pravdivé, a dá se vůči němu s nějakou mírou 'úspěchu' vystupovat pouze nefér prostředky. Omlouvat se nemusíte, stejně bych vám to nevěřil. Spíše byste se mohl zamyslet sám nad sebou, a nad tím, proč jste dříve věděl, že si něco nalháváte, zatímco nyní už to patrně nevíte... Je to vaše věc. Mně GS a to osazenstvo po odchodu většiny křesťanů přestalo zajímat, přestal jsem mít zájem cokoliv řešit - vyjma těch nejhorších pomluv a lží o mne, kterých si to občas při sporadických návštěvách všimnu.Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy