Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Barbora.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 5, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 311, komentářů celkem: 423279, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 103 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

gregorios777
rosmano
martino
oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115641739
přístupů od 17. 10. 2001

Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru
Vloženo Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 16:47:32 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Vota

Dobrý de, opět Vás upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru.Neměli byste v dané věci útočných komentářů diskutujících na osobu protistrany, týkající se její se její cti, vzdělání, náboženství, apod., zůstat i nadále nečinní.Nesete žel osobní zodpovědnost za to, jaké komentáře uživatelů zveřejňujete.Máte možnost i prostředky na to, abyste zasáhli. Prosím, přečtěte si níže zmíněný odkaz.

https://www.lupa.cz/clanky/moderace-diskusi-je-zadouci-rozhodl-soud/

Poznámka: Pozn. redakce. Granosalis.cz od počátku stojí na nemoderované diskuzi. Je jasné, že nemůžeme pročítat všechny přispěvky. Protože redakce nemá ambice kohokoliv vylučovat z diskuse, můžete to udělat vy čtenáři. Pod tento článek můžete dát návrhy na vyloučení kteréhokoliv uživatele GS z přímé diskuse. Hlasováním pak rozhodnete, komu nastavíme moderovanou diskusi. V praxi znamená, že komentář takto vyloučeného bude nutné schvalovat v redakci a do diskuse bude zařazen se značným zpožděním.

Tomas

"Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru" | Přihlásit/Vytvořit účet | 153 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: Vota v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 17:22:32 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A tak to se redakci vážně povedlo :)))
Kolik převyšujících hlasů pro či proti rozhodne?
Jaká musí být minimální účast, aby bylo hlasování a návrhy platné?
Pokud se tedy ten, kdo by nebyl navržen a ani nebylo odhlasováno moderování jeho diskuze, i nadále vyjadřovak ke druhým sprostě, hanlivě, pomlouvačně, neuctivě, posměšně ... bude mu tedy takto schváleno redakcí GS jeho vystupování a tak udělen souhla redakce s jeho slovy? 
Pokud zde někdo zašle pomluvnou nebo jinak citlivou informaci o někom, redakce to uveřejní, a pak se tedy bude bránit, že dopředu o tom rozhodli uživatelé GS?

No čekal jsem spíše, že tak nějak zde redakce promluví k uživatelům o morálce, zákonné odpovědnosti, křesťanské slušnosti .... A tak ještě posečkám na to, jak na návrh redakce zareagují uživatelé :)

Nu, já se navrhuji jako první na vyloučení z přímé diskuze a nechám o sobě hlasovat. Sám si dávám 20 hlasů pro vyloučení. :) To už snad nikdo nepřebije.
Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: martino v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 17:46:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Voto ty jsi diskusní ubožák a  ufňukaný žablobníček "udavač". Snažíš se se svým názorem odpadlého křesťana, který si dnes hraje na zoufale trapného judaistu a do dnešního dne ani nesdělil zda je obřezán, když jak jsme oprávněni se domnívat, že již konvertoval k judaismu. To je stejné, jako by by nepokřtěný o sobě prohlašoval, že je křesťan. Vota nemá diskusní podporu a oporu pravděpodobně u žádného diskutujícího, neboť mě není známo, že by na křesťanský server chodil "evangelizovat" k judaismu ještě jiný diskutující. Osobně se domnívám,že názorové diskusní spektrum Voty nikoho neláká ani nezajímá. Většina křesťanských diskutujících je vůči němu v opozici neboť některé jeho příspěvky jsou zveřejňovány jen proto, aby zesměšnily náboženské cítění křesťanů. Z tohoto důvodu bych byl pro vyloučení z křesťanské diskuse nicku Vota, ale zároveň se přiznávám, že bych ruku proto nezvedl. To, že Vota, je dezertér od Krista a Spasitele Ježíše Krista nepřijímá za Božího Syna,  uráží náboženské přesvědčení, víru a náboženský cit křesťanů je jeho vizitka a jeho odměna u Boha. Ale rozhodně se zde zachoval jako zbabělec a zoufalec. Já ho od dnešního dne diskusně ignoruji. To je lepší řešení, než hlasovat o jeho vyloučení. Ať si vychutná tu samotu a opovržení až do dna žalobníček a iniciativní diskusní udavač na křesťanském serveru. Je dobře, že provozovatel s ním zametl. Nic jiného si nezaslouží. Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 19:23:21 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vota tomu taky nerozumím, ale domnívám se, že vás tu moc na diskuzi ani není.Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: Myslivec v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 21:25:52 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Moderovat je třeba největší diskusní "ohniváky". 
Jsou tři. 
Martino, Oko a Myslivec. Přeji si aby moje komentáře byly moderovány zrovna tak jako komentáře Martina a Oka. 

A řešení? Přímo se nabízí. 

Pěkně hezky po křesťansku si všichni vzájemně odpusťme. Všichni nyní máme jedinečnou možnost ukázat, co nás Kristus naučil, a ukázat to bezvěrcům. 

Nečiňme jiným to, co nechceme aby činili nám..

Všechny kterým jsem slovem ublížil prosím za odpuštění. 

Hlásím se do klubu polepšených jako první, kdo se přidá? 

Myslivec
Cenzura ne (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Pátek, 21. srpen 2020 @ 00:54:42 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Granosalis je fajn portál tím, že není cenzura. Čtu toho málo proti minulosti. Zvykl jsem si na všechny nicky a cca vím, co budou psát. Je to tu předvídatelné a je to jako štamgasti chodí do hospody. Občas se tam poperou. Tady se perete skoro pořád. Mně to vůbec nevadí. Jen to ukazuje, že náboženství má tolik směrů, denominací a já nevím čeho,  že nikdy nebude shoda. Ostatně vy jste se nikdy ani neshodli na tom nejzákladnějším, jak se vlastně jmenuje váš drak a kolik hlav má. :-) Každý mu říkáte jinak a každý mu počítáte hlavy nějak jinak. 

Nejvíce úsměvné pro mě bylo, když jste si tu nadávali do satanů :-) Páč to mi přijde u dospělých lidí jako fakt srandovní. Já vím, že vy tomu věříte, že ty postavy z vaší knížky někde žijou, ale i tak je to srandovní. To je jako by si lidi nadávali - ty jsi Hurvínek nebo ty jsi Křemílek. :-) Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Pátek, 21. srpen 2020 @ 08:19:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/
  Dobrý den.

  Předpokládám, že jako provozovatel serveru nemáte odpovědnost za anonymní prostor, který poskytujete k diskuzi a jeho obsah, pokud je anonymní a urážky vůči anonymním uživatelům. Pokud už jste takový poskytli, je to dobře a jen ať lidé ukazují, co v nich je a k čemu jednotlivé náboženské či společenské směry vedou lidi. A bylo by škoda, pokud byste příspěvky moderovali - vytvářelo by to zkreslenou realitu.

  Co byste ale měli řešit, jsou konkrétní jmenovité útoky na reálnou fyzickou osobu - zde například několik proti nicku oko, willy (urážky s použitím reálného jména - naštěstí ojedinělé) . Ty jdou jistě dost za hranu českého zákona.

  Hezký den
  Cizinec

  

  Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pátek, 21. srpen 2020 @ 09:12:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Vážím si reakce redakce, že se snaží zachovat zde svobodu ve vyjadřování názorů. Různé proudy jsou jako horský potůček, ve kterém je díky proudění voda zdravá - provzdušněná.
Moderovaná diskuse je naopak jako voda stojatá, plná bažinců a snadno zasmrádne.

Mám podobnou zkušenost je jednou českou konvertitkou k islámu.
Dokud byla na jejích stránkách diskuse alespoň do jisté míry svobodná, dala se vést diskuse. Když ale přešla na moderovaný způsob - vkládala příspěvky se zpožděním a to jenom ty, které sama chtěla - úplně své stránky zabila. Už tam chodí jenom pár holek, které si narazily muslima a hledají rady, jak se oblékat a jak přijmout islám....Ale nejsem ani moc pro návrh redakce ohledně hlasování.
Vyplyne z toho v praxi, že většina má vždycky pravdu, že může svým hlasováním umlčet ojedinělý hlas.

A bývá to tu dost často, že jeden, či dva diskutující stojí osamoceně proti velké přesile účastníků s opačným názorem. Já myslím, že je to tak dobře. Nutí to totiž člověka konfrontovat sebe samého, své vlastní postoje - Ať už jsou správné, nebo mylné....


Moje zkušenost je taková, že opačné názory jiných mě mnohdy přinutily se zamyslet i nad věcmi, kde bych si jinak sám otázku ani nepoložil.

Různých úhlů pohledů pro vnitřní růst  je nám totiž všem třeba jako soli. Proto jsme také na  Grano salis.  :-)

Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Pátek, 21. srpen 2020 @ 09:53:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dobrý den, vážená redakce,

doporučuji zde ponechat názorovou svobodu.

To, co by možná pomohlo kvalitě a větší přehlednosti serveru, je korigovat počty diskusních  komentářů jednotlivců (např. na 30-100 měsíčně), aby se diskuse neplevelily trotly a omezily se počty jednoduchých urážek bez rozmyslu (někteří uživatelé by je vyčerpali první 1-3 dny v měsíci). Zdá se mi to technicky jednodušší toto nastavení, stejné pro nás všechny.

Dále prosím trvale "banovat" ty, kdo zde použijí a zneužijí osobní  údaje druhých diskutérů (tj. celé jméno i příjmení, či adresu a další neslučitelné údaje s GDPR bez souhlasu dortyčného) + tyto příspěvky ihned z veřejného webu mazat.

Jinak díky za vše, Brusle7Re: Upozorňuji na zodpovědnost provozovatele diskuzního serveru (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Sobota, 22. srpen 2020 @ 20:10:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Milk nemám potřebu s tebou vést sexistické hovory. Samozřejmě, že znám slovo Písma.Stránka vygenerována za: 0.84 sekundy