Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Emanuel.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 10, článků celkem: 16375, komentáře < 7 dní: 349, komentářů celkem: 411625, adminů: 60, uživatelů: 5156  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 299 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112122702
přístupů od 17. 10. 2001

Aktuality: Bureš nebo Pávek?
Vloženo Středa, 18. leden 2023 @ 01:33:14 CET Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Nepřihlášený

Jsem amatérským historikem, který je fascinován církevními dějinami, které vskrytu utvářejí politiku a jsou i v pozadí každé války. Z této perspektivy pak mohu s Danielem vyznat, že „On mění časy i doby, krále sesazuje, krále ustanovuje, dává moudrost moudrým, poznání těm, kdo mají rozum“ (Da 2:21) a spolu s autorem přísloví, že „královo srdce je v Hospodinových rukou jako vodní toky; nakloní je, kam se mu zlíbí“. (Př 21,1).

 Jinými slovy, ať si lidé zvolí kohokoliv, vždy to bude Boží volba a rozhodnutí vládce bude vždy z Boží ruky, ovšem v závislosti na chování národa, a především Božího lidu, tedy církve. K požehnání nebo k soudu. Ale jako by si toho křesťané dnes nebyli vědomi a propadli až volební hysterii.


Dnes ráno při ztišení mi jasně vytanula na mysli jedna myšlenka, která zněla. Křesťané se více zabývají volbou prezidenta než modlitbami za něho. Mám-li být upřímný, vůbec nejsem nadšen, zda se mám rozhodovat mezi bývalým ambiciózním školeným agentem komunistické kontrarozvědky a předsedou ZO KSČ, nebo nomenklaturním kádrem, radícím se s astrology a věštci, který šel na ruku farmaceutickým firmám v době covidové hysterie, zavřel na dlouho školy, vynutil si dočasně povinné očkování genovými vakcínami bez dlouhodobé klinické bezpečnosti, a zařadil nás tak mezi nejhůře postižené země.

Na druhou stranu je tato tristní skutečnost i odrazem církve, která nahradila evangelium pokání pohodovými a zábavnými kurzy; moc Ducha svatého torontskými Alfa atrakcemi; evangelizaci manažerskými triky; a učednictví následováním člověka. Paracírkevní organizace suplují církve stejně, jako neziskovky politické strany; křesťané se rozvádějí a píšou přitom knihy o zdravé rodině a vysluhují Večeři Páně pohanům a povzbuzují k tomu ostatní. Nečiní rozdíl mezi eucharistií a Večeří Páně a v Praze máme opět vztyčený protireformační kůl. Církve nejsou schopny rozpoznat skutečnou pandemii od agresivní reklamy farmaceutických koncernů, pomalu se modlí za co nejvíce mrtvých Rusů, a jistě se bojí i změny klimatu. Bůh nad tím vším asi podle nich ztratil kontrolu, a tak musíme začít jednat, jsme přece jeho tělem, bez kterého sám Kristus nemůže nic učinit, jinak budeme muset přepsat knihu Zjevení, kde lidstvo zahyne na přehřátí, aniž by stihlo Armageddon.

Někteří si jsou těchto věcí vědomi, a tak raději následují astrologické kazatele, kteří spočítali, že nás Kristus evakuuje do jednoho roku, a když k tomu nedojde, přidá se rok, a pak se jistě provede nějaký nový výpočet nebo se vše zduchovní. Tito křesťané k životu potřebují nové a nové zjevení a impulzy, a pokud přijdete se sebepitoresknější vizí a namluvíte ji na Youtube, mnohatisícovou sledovanost máte zajištěnu.

Mezitím se potichu připravuje cenzura, zákaz chovu dobytka a kuru. Dobrovolně se připravujeme o ropu, plyn, uhlí a dřevo. Vláda protlačuje zákon o pobytu cizích vojsk bez schválení Parlamentem ČR. Nebudeme jezdit auty, jíst maso a topit, a možná i narukujeme do války, kterou prý ČR bez jejího vyhlášení vede s Ruskem. Nakonec, jak řekl prorok tohoto nového světového řádu, nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní. A tak zatímco se kácí sochy otrokářů, zdá se, že lidstvo dobrovolně směřuje do feudalismu nebo rovnou do otroctví. Tak jak se můžeme rozčilovat, že máme kandidáty, jaké máme?

Ale vážně, koho volit? Letos jsem se rozhodl, že pokud se zúčastním druhého kola, nikomu to neřeknu. Pokud zvítězí nesprávný kandidát a Milion chvilek vyjde do ulic (již se mu nepodařilo donutit soud rozhodnout dle jeho přání), už vidím, jak budu neustále vyslýchán a bombardován dotazy, koho jsem volil. Neřeknu! Možná ani nebudu mít co říct, jelikož se toho třeba vůbec nebudu účastnit.

Vybízím ale k jiné věci. Ať bude vládnout kdokoliv, stále bude mít vše v rukou Hospodin a bude jednat i podle našich modliteb a postojů. Představme si, že by KMS učinila zástupné pokání za Kurzy Alfa; ČEA a KAM by se omluvily za lobismus a manažerské fígle; letniční a charismatici by činili pokání z falešných proroctví o probuzení a nevytvářeli by další; novokalvinisté by se omluvili za rozbití BJB vlivem dravé zahraniční misie; církve by začaly věřit Písmu, opustily darwinismus, liberalismus a politiku; astrologičtí kazatelé by činili pokání z falešných předpovědí (například že 3. a 4. dávka vakcíny bude již znamením šelmy atd.). Co by následovalo?

Věřím, že stejně, jako se mohl egomaniak Nabukadnesar stát Božím ctitelem a lvu tak bylo dáno lidské srdce, tak by se mohlo stát každému našemu prezidentovi. Ovšem půjde-li to s námi z kopce, pak ani ten nejlepší prezident nic neprospěje. Kdysi vládl na Haiti, kde křesťani praktikují voodoo, filantrop a lékař François Duvalier, otcovsky obyvateli přezdívaný „papá Doc“, který byl přítelem Demose Shakariana. Ačkoliv miloval a praktikoval voodoo, obcházel vesnice a léčil její obyvatele penicilínem, který byl v té době nedostupný. Ušel pěšky stovky kilometrů, aby jako lékař zdarma ošetřil i ty nejchudší obyvatele. Ve volbách pak samozřejmě drtivě zvítězil. Již za pár dní své vlády udělal čistku v armádě a později si nechal nosit mrtvoly svých politických odpůrců. Dokonce prý osobně ukřižoval novorozeného syna jednoho z nich. Byl vídán, jak sedí oblečen v černém oděvu ve vaně a diskutuje s uřezanými hlavami svých odpůrců. Nakonec se prohlásil za nesmrtelného, doživotního prezidenta Haiti. 

Mnoho zemí světa má svého papá, ať už se jmenoval Kim, Mao nebo Pol, kteří mísili místní etnické náboženství s terorem. Obvykle bývali i (alespoň napoprvé) svobodně zvoleni. Jejich země se často v minulosti přikláněly ke křesťanství, ale církev zde selhávala.

Ale historie zná i člena NSDAP Oscara Schindlera, který organizoval uloupení polských uniforem, aby převlečení němečtí agenti mohli napadnout vysílač v Gliwicích a Hitler tak mohl mít záminku k napadení Polska. Později tento válečný zločinec a kariérista Schindler zachránil s nasazením vlastního života stovky židovských obyvatel před holocaustem. A tak zatímco Schindler obdržel od izraelské vlády vyznamenání „Spravedlivý mezi národy“, dodnes má figurovat na polském seznamu válečných zločinců.

Co tím chci říct? Ať zvolíme kohokoliv, vždy bude v Božích rukou, které se často rády nechají pohnout pod vlivem modliteb jeho lidu. Když Izrael přebýval v babylónském zajetí, sdělil jim prorok Jeremiáš, že v požehnání Izraelců bude i požehnání Babylónu. Pro požehnání Josefovi Bůh žehnal Egyptu, a pro požehnání Jákobovi Bůh žehnal Lábanovi. V jedné písni se zpívá, že Bůh pro svůj lid žehná celou zem.

Možná si církev neuvědomuje, jak mnoho jí Bůh svěřil do rukou a namísto modliteb a zbožného života propadla politickým kláním a falešným učením. Pak i kdybychom si zvolili filantropa, může se stát temnou osobou, holdující okultismu. A i kdybychom si zvolili agenta Abwehru, může se z něho stát filantrop. Až příliš mi ta evokace okultista vs. agent připomíná současnost. Jakou cestou tedy půjdeme?

"Bureš nebo Pávek?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 156 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: brusle7 (brusle7@seznam.cz) v Středa, 18. leden 2023 @ 07:28:39 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pěkně napsáno. Jinak smutný stav demokratických voleb (zvolení postupující kandidáti). Paradox demokratických svobodných voleb jako odkaz V. Havla a sametové revoluce 1989.
Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Cizinec (info@cizinec.com) v Středa, 18. leden 2023 @ 07:45:25 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.cizinec.com/


  Jako kdyby se v prvním století lidi dohadovali, jestli je lepší Herodes nebo Pílát (a nebudu teď spekulovat, který je který ;-)

  Díky za hezký článek.

  ToníkRe: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Středa, 18. leden 2023 @ 07:48:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Pokud je mi známo, tak kursy Alfa směřují k oživení duchovního života v církvi. Nevidím na nich nic špatného.

Každá činnost, která probouzí věřící z letargie zvyklostí, je dobrá, protože každý tak musí začít nejdříve s vlastní duchovní obnovou, aby pak mohl zvěstovat Krista i druhým.


Eucharistie pak je sám živý Kristus ve své moci
(je to mimořádný dar od Boha pro údy jeho církve - sám chléb života - J 6,48)
 - zatímco "večeře Páně" slavená lidmi, které k tomu Duch svatý (skrze vkládání rukou apoštolů) neustanovil, je jen pietní vzpomínkou na dávno proběhlou událost.

Ohledně dnešního stavu společnosti - a z toho stavu pak vychází sled událostí - třeba si nalít čistého vína.
Duchovní stav našich občanů je jedna velká katastrofa.
Masírováni hedonistickými reklamami, seriály s LGBT ideologií, která je jim neustále za peníze daňových poplatníků nalévána do hlav a s dědictvím komunistické protináboženské ideologie dávno ztratili schopnost rozlišování mezi dobrým a zlým.

Silvio Picolomini v r. 1451 si do svých zápisků tehdy napsal: Prostá česká venkovská žena zná Bibli lépe, než italský kněz.

Co by si asi napsal dneska o typické české ženě? Snad že zná Bibli?

Národ si nakonec zvolí presidenta, jakého si zaslouží. A původní nabídka nebyla vůbec špatná - osobně si myslím, že Pavel Fišer mohl po všech stránkách vrátit úřadu presidenta důstojnost.
Ale národ si ho evidentně nezaslouží - tak třeba nám dnes volit mezi rozvědčíkem a zlodějským udavačem.

Nejít k volbám však také nic neřeší, protože i toto ovlivní konečný výsledek.

O Babišovi už víme, že je to špatná volba - už nám ukázal, co umí. Děkuji, nechci.

O Petru Pavlovi toho zase moc nevíme - Jeho volba se však ukazuje jako menší zlo. Vydíratelný už být nemůže, protože je o něm už známo, že byl rozvědčíkem.

Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Středa, 18. leden 2023 @ 08:30:08 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Opravdu hezký článek, který ukazuje, jak těžké je najít, co je správné. Svět je v krizi a i konec je asi v Boží režii.  Bude to atomová válka nebo světová přírodní katastrofa. Prostě blíží se konec jako nikdy.Lidé se svými náboženstvími totálně selhali.Krásná planeta Země s hříšnými lidmi zanikne? Anebo to bud jinak? Podle knihy Zjevení? Kolikrát si to již lidé mysleli ?Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 18. leden 2023 @ 09:41:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Nepřihlášený
Jsem amatérským historikem, který je fascinován církevními dějinami, které vskrytu utvářejí politiku a jsou i v pozadí každé války.

martino
Tak nám dej odkazy na ty historické prameny ze kterých čerpáš své církevní vědomosti. Já jsem také v tom amatér a rád si prohloubím vzdělání. Zatím jsi sem napsal blábol co nemá ani hlavu ani patu. Prostě pokus, omyl, pokus omyl. Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 18. leden 2023 @ 09:53:18 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Volte toho, kdo má šanci zastavit nástup Antikrista. Jako před 10 lety M. Zeman.

Bureš už k tomu učinil první kroky, když navštívil pražské Jezulátko.Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Středa, 18. leden 2023 @ 11:37:51 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Díky za článek výstižně popisující situaci, v jaké se tato země nachází.
Nabízí také otázky, na které je dobré hledat odpovědi - nejlépe v modlitbě.
Ukazuje, že mnohé církve ve skutečnosti církvemi nejsou; mnozí věřící věřící nejsou anebo jsou věřícími tělesnými, modlářskými, smilnícími se světem, mrtvými nebo vlažnými, jakoby neexistovala cesta Filadelfie, kterou by si měl vybrat každý znovuzrozený věřící v Krista, neboť ona jedná má chválu od Boha. 

Bureš nebo Pávek? Tak otázka vlastně nestojí. 
BŮH NEBO SATAN? KRISTUS NEBO ANTIKRIST?
KRÁLOVSTVÍ SVĚTA NEBO KRÁLOVSTVÍ NEBES? BABYLON-NEVĚSTKA NEBO NEVĚSTA KRISTOVA, ŽENA BERÁNKOVA? 
Pozemský Jeruzalém s kamenným chrámem, rodící děti do otroctví nebo ten nebeský s chrámem, jímž je Pán Bůh všemohoucí a Beránek, rodící děti svobodné?Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Středa, 18. leden 2023 @ 16:32:24 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Takovou dvojku chce tento národ na Hradě? To bude Karel IV. a sv. Václav, sv. Jan nepomucký a další rotovat v kryptě sv. Víta. https://www.youtube.com/watch?v=RwAzxiWhcw8

KOHO VOLIT??? KRISTA!!! (Skóre: 1)
Vložil: redifon v Středa, 18. leden 2023 @ 18:35:44 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
"Jinými slovy, ať si lidé zvolí kohokoliv, vždy to bude Boží volba a rozhodnutí vládce bude vždy z Boží ruky, . . ."

Tak bude to Boží, nebo lidská volba???

Neříká nám Písmo, že všechna království světa jsou pod Satanovou vládou (Mt. 4; 1-11; Lk. 4; 1-13)???

ANO - ČI NE???

rdfKOHO VOLIT??? KRISTA!!! (Skóre: 1)
Vložil: redifon v Středa, 18. leden 2023 @ 19:07:59 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Zaujal mě komentář jednoho uživatele internetu, překopíruji:

Ach jo, tak ještě jednou:
“Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným. To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho zavedli totální systém kontroly.”Bureš, Pávek… vžďyť je to jedno, volby nevolby, to jste ještě nepochopili? Pořád texty o konceptualitě.., stejně jako neexistuje volit “menší zlo”, ZLO je prostě ZLO.

Volby, demnostrace atd. jsou povoleny podle sionských protokolů a jsou druhem “zábavy”.
CELOSVĚTOVÁ degenerace dosahuje vrcholů, ještě jednou: bureš nebo pávek = To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho zavedli totální systém kontroly.

=LID JÁSÁ, NIKDO NEPROTESTUJE=

*   *   *

TAK PROTI TOMU NEMOHU PRAKTICKY ŘÍCI ANI POPEL.
rdfRe: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Středa, 18. leden 2023 @ 22:01:19 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Je to vláda kurev a psychopatů. 


A tady v parlamentu popisuje, jak masturbuje před tanky. 
Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Čtvrtek, 19. leden 2023 @ 07:04:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Článek nese rukopis Aleše France...Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Gregorios777 (Makarios5@seznam.cz) v Čtvrtek, 19. leden 2023 @ 10:18:41 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Aleš Franc píše:


stále bude mít vše v rukou Hospodin a bude jednat i podle našich modliteb a postojů.

Ovšem jen, pokud to budou modlitby inspirované samotným Duchem svatým, tedy v souladu s Jeho vůlí a nikoliv s vůlí Adama... Tedy přirozeného člověka...

Tedy modlitby vložené do úst Duchem svatým...Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Čtvrtek, 19. leden 2023 @ 11:52:51 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ještě poznámku k vývoji v ČSR za posledních 40 let: 


Československá vláda udělala zbytečné chyby. V 80. letech jim Gorbačov uvolnil ruce, mohli dělat cokoli. Oni to pořád drželi v kovaném bolševismu a o přestavbě jen mleli pantem. 

Měli umožnit lidem cestovat na Západ. Není pravda. že by všichni utekli. Lidi by přišli na to, že na Západě není všechno zlato, co se třpytí. Stejně jako dneska třeba točí videa youtuber Michal Šopor, kde ukazuje, kolik je v Americe bezdomovců a že to nebyla žádná komunistická propaganda, ale realita. 

Trh nebyl nasycený. Vím, jak jsem složitě sháněl magnetofony a kazety s muzikou. Musel jsem jezdit do Ostravy na Černou louku na tržiště komunisty tolerované, i když neoficiální a nelegální. Byli to kreténi ti komunisti. Tomu měli nechat volný průběh a nechat lidi pořídit si elektroniku, auta apod. z dovozu. 

Za další měli privatizovat a nechat lidi podnikat. Však to je v Číně. Čína má hybridní systém. Ani socialismus, ani kapitalismus a stále se šíří lež, že něco mezi existuje. Existuje. Ostatně i skandinávské země nebo Francie jsou něco mezi. Oproti nám, kde jsme se překlopili z jedné krajnosti do druhé. Privatizovat se mohlo to, co zaostávalo, tedy automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl. Energetiku, vodárny, hlavní zemědělské celky a strategický průmysl nechat státu. To není žádný problém a v mnoha zemích, i západních to tak je. 


Měli jsme jít nefanatickou cestou postupných kroků. Vzít si to, co se osvědčilo. Být opatrní, uvážliví. Bez ideologie. 

Hospodářství se mělo uvolnit, povolit živnosti více než tehdejší systém umožňoval, uvolnit i média, vyškrtnout z Ústavy povinnou vedoucí úlohu Komunistů. A nemuseli jsme tak spadnout do druhé extrému. Nemuseli jsme si nechat rozvrátit školství inkluzí, nemuseli jsme se zavazovat k zákazu aut, apod. 

Bohužel tady vládli a vládnou diletanti. 

Politici nejsou elita populace, ale spíše vyhřeznutý hnis... Když vezmu běžný průměr vesnice, kde žiju, třebas sebe a moje sousedy, dejme tomu patnáct baráků z okolí a jejich lidi, tak my bychom dělali správnější rozhodnutí jako politici, více se selským rozumem, méně s ideologií. 

To mě vede k úvaze, že politika přitahuje lidi nějakým způsobem narušené, vyšinuté, stačí se podívat na Lipavského, Černochovou, Pekarovou, atd. Tady takové exoty fakt nepotkávám. 


Něco by se mělo udělat s výběrem politiků, že generuje takový odpad...

Odpadní lidi dělají odpadní rozhodnutí. Hlupáka jako je Lipavský nezměníš. I kdybys s ním třásl, nevypadne z něj nic jiného než sračky. Sorry, ale je to tak...

Možná že by byl lepší systém než volby nějaký osvícený monarcha. Ten by si k sobě povolal zase osvícené. Nebo aspoň nefanatické. Vidíme, že volby generují blbce a amorály. Tak k čemu jsou? Jenom jim dáváme legitimitu. Ti blbci se pak chvástají, kolik hlasů dostali. 

Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Čtvrtek, 19. leden 2023 @ 22:22:46 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
První duel už proběhl na blesku dneska a ticho po pěšině, páč Pavel se ukázal jako guma a další prázdná nádoba na fráze. Zejména tápe v ekonomické oblasti. 
Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Čtvrtek, 19. leden 2023 @ 23:04:03 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)

Článek obsahuje jednu  velmi zásadní faktickou chybu.

Volbu prezidenta líčí jako volbu VLÁDCE. Někoho, kdo má VLÁDNOUT. Jako nějaký monarcha.

Cituje k tomu verše z Bible o králích...
V našem zřízení v České republice ovšem VLÁDNE VLÁDA.  
Nikoliv prezident.

Vůbec nejde o volbu VLÁDCE ani VLÁDY.Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Pátek, 20. leden 2023 @ 11:53:17 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ještě mě pobavilo, jak progresivistické buzny z nakluky.cz budou volit hromadně Pávka. Nejen kvůli jeho EU orientaci, díky níž si asi myslí, že se konečně budou moc vdávat za chlapy :-) ale i kvůli vzhledu. Prý je jenerál fešák. Bože, ty buzny jsou jak báby. Vybírat politika podle vzhledu může fakt jen progresivistická buzna nebo nějaká nána. :-) Tam to nemůžu napsat, páč by mě ukamenovali nebo zablokovali. 

Takže Pávka budou volit mladí lidi bez životních zkušeností, co jim hlavu vypláchl mainstream. Potom ženy, co jim vlhnou *****y při pohledu na bělovousého strejce v uniformě a taky progresivistické buzny. 

Tak na můj život nebude mít Pávek vliv. 

Předpokládám, že vyhraje drtivě.

Budu vypínat TV, když bude mít projevy. Bude to jako za bolševika, no...Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 21. leden 2023 @ 19:30:40 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Klaus je stále mi bližší než v minulosti......https://www.youtube.com/watch?v=zyY2CCHq0AU

Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Sobota, 21. leden 2023 @ 20:30:38 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Na youtube mi předtím, než se spustí video s písničkou, pouštějí reklamy s generálem Pavlem. Mluví  něco aby bylo jasno, tak... pak ho vypnu. Naštěstí se ta reklama dá po pár vteřinách vypnout. Ale už z těch vteřin jde hrůza. 

Ty vo.le volit lampasáka s dominantním vzkazem, co něco přikazuje. může jen BDSM úchyl nebo válečný štváč. Už mě to začíná sr.át.  Začínám mít na toho bílého totalitního dědka averzi. 

Jestli ty reklamy nepřestanou, tak mě donutí to hodit Andrejovi, páč ten mě nikde na netu neprudí. Prý má někde bilboardy, ale to mě nezajímá. Na youtube trávím nejvíce času a ten plesnivý Pávek už fakt brutálně obtěžuje. Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Neděle, 22. leden 2023 @ 21:48:15 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dívali jste se na prezidentský duel na ČT24? Generál Pavel tam říkal, že se budeme muset uskromnit (snížit životní úroveň), abychom mohli více podporovat vojensky i ekonomicky Ukrajinu. A Babiš je moula. Je slabý a neumí improvizovat, není pohotový. Měl se Pavla zeptat, zda kandiduje na prezidenta Česka nebo Ukrajiny?

Místo toho Babiš jen opakuje dokola, že chce mír. Neumí reagovat na nesmysly od Pavla. To Zeman byl mnohem důvtipnější. Zeman by Pavla rozdrtil během pár minut. Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Willy (stanislav.velicky@seznam.cz) v Úterý, 24. leden 2023 @ 19:39:55 CET
(O uživateli | Poslat zprávu | Blog)
Dvě videa (na FB) jako pomoc těm, kteří chtějí jít k volbám, ale nejsou rozhodnuti, koho mají volit.

Re: Bureš nebo Pávek? (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Sobota, 28. leden 2023 @ 20:33:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Babiš byl trojský kůň pětikolky. Kdyby postavili jiného kandidáta, třebas Havlíčka nebo kohokoli jiného, měl by větší šanci. Celá nepětikolková, opoziční fronta měla postavit někoho přijatelnějšího se solidní minulostí, pak by agent Pávek neměl šanci. Stránka vygenerována za: 0.80 sekundy