Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jeroným.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 3, článků celkem: 16516, komentáře < 7 dní: 381, komentářů celkem: 420809, adminů: 60, uživatelů: 5217  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 296 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Mikim
rosmano
ivanp

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
114874871
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Liberální demokracie
Vloženo Pondělí, 06. únor 2023 @ 13:25:16 CET Vložil: Tomas

Konspirace poslal Syntezator

V současnosti naše média a většina politiků hovoří s posvátnou úctou o tzv. liberální demokracii. Je to nedotknutelná ideologie, kterou musí západní svět instalovat do třetích zemí, protože liberální demokracie je dobro, které pomalu vylepšuje otáčení zeměkoule kolem své osy, když to přeženu. 


Jenže ve skutečnosti se to má s ideologiemi tak, že se každá snaží paraziticky obsadit čím jak největší oblast. Žádná ideologie dobro nepřináší. To je důležitý poznatek - žádná ideologie sama o sobě dobro nepřináší. Naopak má tendenci se zvrhnout. Co bylo původně zamýšleno jako dobro - obrátí se ve zlo. Klasický příklad je inkluze nebo multikulturalismus. Idea: Dáme postižené dítě do normální třídy, tím ho znormalizujeme, třídu obohatíme o nový prvek. V reálu ovšem mentálně postiženému nové neurony v mozku nenarostou, i kdyby seděl v rámci inkluze na běžné škole nekonečně dlouho a třídu to akorát rozvrátí, protože postižený většinou ruší a ruší i jeho hovory s asistentkou. Totéž multikulturalismus, tedy variaci na inkluzi. Lidi jiného etnika a jiného náboženství se pomocí pašeráků dovezou do Evropy a opět stejná situace. Nové neurony jim v mozku nevzniknou, je bláhové čekat na nějakou změnu chování. Budou se chovat tak, jak jsou naučení a na co jim jejich mozek stačí. 

Tzv. liberální demokracie ale obsahuje další prvky: Green deal, ekofanatismus, genderismus a co je důležité a proč to píšu na křesťanský web - vytlačování konzervatismu, vytlačování křesťanství. Nevím, zda si to křesťané uvědomují, ale tzv. liberální demokracie a progresivismus je mnohem účinnější v likvidaci křesťanství než byl socialismus za bývalého režimu. Bývalý režim měl taky unifikující ideologii, která byla v konkurenčním vztahu vůči křesťanství a navzájem se ideologie vždy vytlačují. Proto komunisti vytlačovali křesťanství. Ale jelikož socialismus byl rovněž konzervativní povahy, tak v této oblasti s křesťanstvím dokázal vycházet a neměnil základní hodnoty společnosti. Zatímco progresivismus jako výstup liberální demokracie bourá úplně všechno a rozleptává křesťanství zevnitř. 

Říkám to jako nestranný pozorovatel. Nikdo mě nemůže obvinit z toho, že bych stranil křesťanství. Ale zřetelně vidím, že západní progresivismus je aktuálně nejvíce totalitní ideologií v naší kulturní a geografické oblasti. Bizarní jsou i samotné termíny "liberální" a "demokracie", když ve skutečnosti jde o nadvládu elit, nadvládu médií vlastněných bohatými lidmi jako je Soroš. A nejsou to konspirace, on se tím chlubí. V jakém duchu vysílají v Česku média dalšího miliardáře - Bakaly - každý vidí a slyší. Většina tzv. elit naskočila do vlaku progresivismu. Nedá se tomu vyhnout. Je to už ve školách. Je to v médiích, je to v politice. Bohužel starší generace odcházejí a mladé generace jsou vedeny v tom duchu. Proto volby budou dopadat tak, že se stav k normálu už nevrátí. Omlouvám se, že můj článek optimistický není, ale vidím zřetelně toto směřování. 

Můj závěr tedy: Liberální demokracie není ani liberální, ani demokracie. Je totalitní, nesnášenlivá, unifikující a preferuje nadvládu elit, nadvládu médií. Do hlavních médií bych se s tímto názorem ani nedostal. A to je jasný důkaz, že pluralita názorů je definitivně pohřbena. Když se chcete objevit v mainstream médiíích, musíte kvákat jako oni. 

"Liberální demokracie" | Přihlásit/Vytvořit účet | 14 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Liberální demokracie (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Pondělí, 06. únor 2023 @ 19:25:25 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Všímám si i takových detailů jako informování o smrti Lubomíra Štrougala. Popravdě jsem ani nevěděl, že žil v těchto letech. Myslel jsem, že už tady delší dobu není. 

Na idnesu aktivistický a nenávistný nadpis: 
Zemřel Lubomír Štrougal, komunistický prominent a neúspěšný reformátor KSČ

Na parlamentních listech neutrální nadpis: 


Jak progresivisti a liberální demorkati z idnesu musejí strčit už do nadpisu tuny nenávisti. že byl prominent a neúspěšný. No tak asi nebyl tak neúspěšný, když dělal předsedu vlády v šesti vládách. To jsou neskutečné manipulace. Jak ta liberální demokracie je plná zla, žluči. Starému dědkovi, který byl už dementní a bylo mu 98 let, ještě pochčijou hrob. 

Já s komunisty nic nemám, ale takhle lacině dědka poblít můžou fakt jen progresivisti a liberální demokrati. Největší špína a odpad současnosti. Jim by to měl někdo říct, ale oni mají sofistikovaný systém, že blokují jakoukoli zpětnou vazbu. Na idnesu není šance komukoli napsat. Totéž bakala press. Čili my žijeme v takových paralelních světech. Vy - obyčejní lidi máte imitaci demokracie, říkejte si co chcete, ale nikam se to nedostane. My - vyvolení to tu řídíme a jsme opanceřováni. 

V 80. letech ti soudruzi chodil do fabrik a družstev. Setkávali se s lidmi. Jak politici, tak novináři. V 90 letech byly různé vox populi pořady nebo kotel Jílkové apod. Dneska jsou politici a novináři zcela izolováni. Liberální demokracie dosáhla svého dna. Re: Liberální demokracie (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 07. únor 2023 @ 18:09:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Liberální demokracie je oznámení, že již není demokracie, ale chaos, aby to lidé púřehlédli tak se to vylepší slůvkem liberální. A náš premiér se liberální demokracií ohání stále...Re: Liberální demokracie (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Úterý, 07. únor 2023 @ 22:52:52 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Mně vrtalo v hlavě, proč homosexuálové hromadně volili generála Pavla, tak jsem četl příspěvky uživatelů nakluky.cz i jinde a pochopil jsem, že zejména v mladých homosexuálech má  současná vláda i nastupující prezident velkou oporu. 

Mladí lidi obecně se dají snadno zmanipulovat, zfašizovat. Homosexuálové ještě lépe, protože nemají rodiny, potomky, neznají cenu života. Já se zcela distancuji nejen od LGBTQ+ aktivistů, ale taky od všech zfažizovaných buzen, co volají po válce s Ruskem. K volbě Petra Pavla ještě přistoupil faktor, že stejně jako mnohým ženám, tak i mnohým buzíkům se prostě ten obstarožní bělovlasý manekýn v uniformě líbil. Je to šílené, ale spousta lidí se rozhoduje podle vzhledu. 


Pokud bude válka a mobilizace, tak  prohlašuji, že když mě proti mé vůli odvedou na historicky ruské oblasti jako je Donbas, nebo Charkov, nebo Oděsa, tak budu střílet ty buzeranty, nikoli Rusy. 

Něco jiného by bylo, kdyby Rusové přišli do mé vesnice v Moravskoslezském kraji. Tady bych střílel na Rusa, nemají tu co pohledávat. Ale ty oblasti, kde se v současnosti bojuje, jsou historicky ruské s ruskojazyčným obyvatelstvem. Tam budu střílet toho, kdo tam nemá co pohledávat, a to jsou české zfašizované buzny. Re: Liberální demokracie (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Neděle, 12. únor 2023 @ 22:39:03 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://rumble.com/v290ib0-pfizer-sponzoruje-satanskou-grammy.html

https://www.*****ute.com/video/M3N0sfNtdhHU/Stránka vygenerována za: 0.27 sekundy