Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Lenka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 6, článků celkem: 16615, komentáře < 7 dní: 221, komentářů celkem: 427589, adminů: 60, uživatelů: 5242  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 91 návštěvník(ů)
a 4 uživatel(ů) online:

oko
Frantisek100
martino
Tomas

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116118869
přístupů od 17. 10. 2001

Život víry: Je to pravda nebo není?
Vloženo Sobota, 28. říjen 2023 @ 14:23:01 CEST Vložil: Tomas

Biblická archeologie poslal Nepřihlášený

Pán Bůh je Láska...


Na počátku vytvořila Láska Nebe a Zemi. Země byla smíšená z vody a hmoty, a tma byla nad propastí, a Duch Lásky se vznášel nad vodami. Tehdy řekla Láska, ať je světlo, a bylo světlo. A Láska osvědčila, že světlo je dobré, a oddělila jej od tmy. Nazvala světlo dnem, a tmu nocí. Byl večer, a bylo jitro, den první. Potom řekla Láska, aby byla obloha uprostřed vod, a aby rozdělila vody od vod. A stalo se tak, že vznikla obloha mezi vodami pod oblohou a nad oblohou. Oblohu nazvala Láska nebem. Byl večer a jitro, den druhý. Řekla také Láska, aby se shromáždily vody na jedno místo a aby se ukázala pevnina. Tak vznikla země, a moře. A shledala Láska, že to bylo dobré. Potom řekla Láska, aby země vydala trávu a byliny vydávající semena, a stromy plodné, nesoucí ovoce. A tak se stalo, země vydala rostliny a stromy. Láska zjistila, že to bylo dobré. Byl večer a jitro, den třetí. Nyní řekla Láska, aby byla světla na nebeské obloze, a aby oddělovala den od noci a byla na znamení a rozměření časů, dnů a let, a aby svítila na nebeské obloze, a osvěcovala zemi. A stalo se tak, že vznikla dvě veliká světla, jedno větší, aby drželo správu nade dnem, a druhé menší, aby drželo správu nad nocí, a hvězdy. Láska shledala, že to bylo dobré. Byl večer a jitro, den čtvrtý. Potom řekla Láska, aby vydaly vody duše živé v hojnosti, a také ptactvo, které by létalo nad zemí pod nebeskou oblohou. Vznikly tak krásné ryby, mnoho vodních živočichů, a ptáků. Láska uznala, že to bylo dobré. A požehnala jim: "Ploďte se a množte se, a naplňte vody mořské. Též ptactvo ať se rozmnožuje na zemi." Byl večer a jitro, den pátý. Potom řekla Láska, aby země vydala živé duše, dobytek, havěť, divokou zvěř, a stalo se tak. Láska seznala, že to bylo dobré. Řekla opět Láska, "Učiňme člověka k obrazu našemu. A ať panují nad mořskými rybami a nebeským ptactvem, i zemskými zvířaty". A vytvořila Láska člověka ke svému obrazu, muže a ženu. A požehnala jim, a řekla k nim: "Ploďte se a rozmnožujte se, a naplňte zemi, a podmaňte ji, a panujte nad rybami mořskými a nebeským ptactvem a všemi živočichy na zemi. Dala jsem vám všeliké rostliny vydávající semena, které jsou na tváři vší země, a všeliké stromoví, vydávající ovoce. To vám bude za pokrm. Všechněm pak živočichům zemským a ptactvu nebeskému jsem dala za pokrm všeliké zelené rostliny." Láska pak shledala, že vše, co učinila, bylo velmi dobré. Byl večer a jitro, den šestý.

"Je to pravda nebo není?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 5 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Je to pravda nebo není? (Skóre: 1)
Vložil: Akuzativ v Sobota, 28. říjen 2023 @ 19:40:09 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A poučení?Re: Je to pravda nebo není? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 28. říjen 2023 @ 20:00:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Comto je zase za otázky. Samozřejmě že je to vše pravda, jen ty dny jsou obrazy nebo máš pocit že existoval 24 hodinový den..Re: Je to pravda nebo není? (Skóre: 1)
Vložil: ortodont v Čtvrtek, 09. listopad 2023 @ 02:40:25 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Dobrý den! Pokud si stejně jako já ceníte kvalitních zkušeností se sportovním sázením, pak je tipsportaplikace.cz vaší volbou. Čeká tu na vás nejen široká nabídka a vysoké kurzy, ale také pravidelné bonusy, které hře dodají další energii a jistotu ve vaše vítězství. Přidejte se a užijte si hru naplno! Nenechte si ujít příležitost získat další bonusy, které mohou být klíčem k vašim úspěšným zážitkům.Re: Je to pravda nebo není? (Skóre: 1)
Vložil: Satoru v Neděle, 26. listopad 2023 @ 23:08:37 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Ahoj! Pokud se vzrušujícím světem hazardních her teprve začínáte, můj nejlepší tip je podívat se na stránky https://www.online-casino-czk.com/bonus-bez-vkladu-10e/. Zde na vás čeká nejen skvělý začátek, ale i skutečná příležitost ponořit se do vzrušení bez nutnosti vkladu, a to díky štědrému bonusu 10 eur za registraci. Je to jako dárek od kasina pro nováčky. Čeká na vás spousta vzrušujících her, z nichž každá pro vás bude jedinečným objevem. Proces výběru peněz je zde snadný a rychlý a spolehlivá ochrana zaručuje bezpečnost každého hráče. Osobně jsem svou cestu za hazardními hrami začal právě v tomto kasinu a mohu s jistotou říci, že na mě udělalo dojem. Směle ho doporučuji!Stránka vygenerována za: 0.13 sekundy