Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jitka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 325, komentářů celkem: 423325, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 101 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
martino
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115649277
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Budou nevěřící ateističtí ''psy'' provokovat vraždění křesťanů?
Vloženo Čtvrtek, 09. listopad 2006 @ 21:28:32 CET Vložil: Bolek

Sebeobrana poslal Miloslav

Průvod homosexuálů ve Svatém městě se bude konat "Průvod homosexuální pýchy" se měl v Jeruzalémě konat v létě, ale zastavily ho boje v jižním Libanonu a severním Izraeli. Nyní se má konat v pátek 10. listopadu. Proti konání průvodu se postavili ortodoxní židé a muslimové. Námitky má i policie a její pomocné civilní organizace. Narůstají obavy, že průvod vyostří vztahy mezi židy a muslimy, kteří budou označovat právě sionismus za příčinu znesvěcení Svatého města. Podobné námitky má primátor Jeruzaléma Uri Lupoljanski.


Ortodoxní židé argumentují, že tímto pochodem "bude Bůh velmi uražen". Stavějí a zapalují na ulicích barikády.
I liberální list Haárec uveřejnil komentář, kde se říká, že v tomto případě "nejde ani o menšinová práva, ani o svobodu vyjadřování a shromažďování, ale o úmyslné pošlapávání náboženského a mravního cítění lidí v Jeruzalémě".
Nejvyšší soud je zahrnut protestními peticemi. Ministr průmyslu, obchodu a práce Eli Jišaj ze strany Šás vyjádřil obavu, že "homosexuální pochod zapálí celý Střední východ".
Příznivci pochodu koncem minulého týdne znesvětili synagogu Geulat Jisrael v Tel Avivu provokativními nápisy a vytloukli okna.

Zdroj: The Telegraph, Jerusalem Post, Haárec

http://claritatis.cz M.P: Každá akce v tomto případě opět akce ateistů si vyžádá reakci za naše zbabělé mlčení a možná bude zase Hlas mučedníků plný svědectví o utrpení křesťanů, kteří nesou naše břemeno zbabělého mlčení k tomu co je Bohu ohavné. Možná to bude stát opět životy mnoha křesťanů a zvedne se vlna nasilí proti nim tak jako tomu je vždy když ateisté rošíří krikatury Mohameda. Podle mě by se měl ateismus zakázat jako morálně závadný a nevhodný neboť už od dob ateistického osvícenectví a ateistického komunismusmu či nacismu provokuje i skrze karikaturisty, genocidu křesťanů a nenávist k nim u muslimů v islámských zemích. Věřte nebo nevěřte, je to vaše svobodná volba, ale za neúctu k dobrým mravům použije Bůh muslimy nenechá urážky nevěřících psů bez trestu a bude trestat Evropu za všechny ohavnosti za, které kdysi ztrestal kananejské národy za odmítání plození dětí, za potraty, euthanazi, homosexualitu, pedofilii, kanibalismus, zoofilii, za porno, za satanismus, za věštění za horoskopy, za karikatury Ježíše Krista,... může k tomu použít milión způsobů, přírodní zákony, počasí, neúrodu, nemoci,... dotkne se to každého z nás, protože každá akce si vyžádá reakci. Spočítejte si jestli je ekonomické urážet Boha. Ozeáš 4 1 Slyšte slovo Hospodinovo, synové izraelští! Hospodin vede při s obyvateli země, protože není věrnost ani milosrdenství ani poznání Boha v zemi. 2 Kletby a přetvářka, vraždy a krádeže a cizoložství se rozmohly, krveprolití stíhá prolitou krev. 3 Proto země truchlí, chřadnou všichni její obyvatelé, polní zvěř a nebeské ptactvo; hynou i mořské ryby.


"Budou nevěřící ateističtí ''psy'' provokovat vraždění křesťanů?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Petice za respekt k Jeruzalému (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Čtvrtek, 09. listopad 2006 @ 23:26:19 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Petice za respekt k Jeruzalému
Autor: Scooolie
úterý, 07. 11. 2006
V pátek 10. 11. 2006 se má v Jeruzalémě, svatém městě judaismu, křesťanství a islámu uskutečnit homosexuální průvod "Gay Pride Parade". Tyto průvody se konaly v minulosti na řadě míst světa a jsou známé explicitní na odiv dávanou sexualitou až obscénností.

V Izraeli homosexuálové odmítli možnost konat svůj průvod v jiném městě a hodlají svojí vulgární sexuální demonstrací znesvětit Jeruzalém.

Petici proti konání lze podepsat zde: http://www.respectjerusalem.com/e.asp

Text petice v překladu:

Svaté město Jeruzalém je místem svatých míst Bible a dějin židovského lidu.
Plánovaná „Gay Pride Parade“, která je otevřeným veřejným vyjadřováním sexuality, je urážkou svaté povahy města
Uspořádání průvodu bude přímou urážkou hodnotám a citům Židů, křesťanů a Arabů po celém světě.
Žádám, aby vláda Izraele zrušila plánovanou „Gay Pride Parade“ a namísto toho respektovala svatost Jeruzaléma.
Z: http://eretz.cz/content/view/1129/1/
Re: Budou nevěřící ateističtí ''psi'' provokovat vraždění Židů? (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Pátek, 10. listopad 2006 @ 16:05:44 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Rabín Západní zdi Šmuel Rabinovic (Shmuel Rabinowitz) varoval policii, že má obavy, že muslimové budou z umožnění znesvěcení Jeruzaléma, který je svatým městem i pro islám, vinit Židy a že BĚHEM PÁTEČNÍCH MUSLIMSKÝCH MODLITEB NA CHRÁMOVÉ HOŘE (tj. v den jeruzalémských homosexuálních "oslav" 10.11.2006) MŮŽE DOJÍT KE KAMENOVÁNÍ ŽIDOVSKÝCH VĚŘÍCÍCH U ZÁPADNÍ ZDI (ZDI NÁŘKŮ).
Z: http://eretz.cz/content/view/1135/41/Re: Budou nevěřící ateističtí ''psy'' provokovat vraždění křesťanů? (Skóre: 1)
Vložil: Marek2 v Pátek, 10. listopad 2006 @ 18:23:23 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Naši nepřátelé se nazývají: homosexuálové, katolíci, evoluční biologové, muslimové a zlý duchové.Re: Budou nevěřící ateističtí ''psy'' provokovat vraždění křesťanů? (Skóre: 1)
Vložil: Marek2 v Pátek, 10. listopad 2006 @ 19:04:02 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
A teď trochu vážně. Každé společenství má právo bránit svoji kulturu, víru a podobně. Takže protesty ortodoxních věřících jsou podle mě oprávněné.

Ovšem s poznámkou, že ateismus je morálně závadný, nemohu souhlasit. Znám mnoho lidí věřících i nevěřících, ale kdybych je měl porovnat, vedli by si obě skupiny zhruba tak stejně. Náboženství způsobilo kromě mnohého dobrého také mnoho utrpení, mnoho zlého.
O genocidě křesťanů ze strany ateistů opravdu nic nevím. Vím ale o středověkých pogromech na židy ze strany křesťanů.

Vrátím-li se k pochodu homosexuálů, nabízí se otázka, proč vlastně pochodují, odkud se bere jejich nenávist k náboženstvím. Patrně s nimi mají nějaké dosti špatné zkušenosti, nemyslíte?

V Bibli se píše, že styk muže s mužem je ohavný. Ovšem nikde se nepíše o tom, že homosexuální ORIENTACE je hřích. Hříchem může být skutek, nikoli orientace. To by stejně tak museli být hříšníci všichni heterosexuálové, když MOHOU dělat skutky jako cizoložství apod. Ale teprve ten skutek je hříchem.

Gayové jsou patrně většinou nevěřící. Takže po nich NIKDO nemůže chtít, aby přijali morálku věřících. Podobně jako po mě nikdo nemůže chtít, abych přijal židovskou víru s jejími zvyky a morálkou.Re: Budou nevěřící ateističtí ''psi'' provokovat vraždění křesťanů? (Skóre: 1)
Vložil: Seraphim v Pátek, 10. listopad 2006 @ 20:56:01 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://cs.gloria.tv/?user=416
Marku2, je vidět, že znalost dějin 20.století není Vaší silnou stránkou, když píšete:
"O genocidě křesťanů ze strany ateistů opravdu nic nevím."
Ateista Stalin (odpadlý pravoslavný bohoslovec) a jeho ateističtí kolegové (většinou k ateismu odpadlí potomci ruských Židů - podle výzkumů A. Solženicyna), kterých nebylo málo, donutili v první polovině 20. století zemřít hlady 6-11 milionů pravoslavných křesťanů Ukrajinců. To je známá věc.

Homosexuální pochody se nazývají Gay Pride, tj. Homosexuální pýcha. Na nich se homosexuálové pod ochranou tisícovek ozbrojených policistů vychloubají svou homosexualitou a většinou jsou přitom polonazí či nazí. Zde nejde o orientaci se kterou by vnitřně bojovali a za kterou by se styděli. Právě naopak oni se svou těžkou hříšností chlubí a svými pouličními reklamními výstupy nabádají děti a mládež, aby se k nim přidala a přiučila se homosexualitě. V Bibli se píše, že styk muže s mužem je ohavný. A oni ho na pochodech reklamně převádí - detailně naznačují. Chovají se podobně nestydatě jako obyvatelé Sodomy, které Bůh bez milosti upálil. Čtěte Genesis19,27-29 tam je psáno, že Bůh se smiloval pouze nad spravedlivým heterosexuálem Lotem, ostatní skrze katastrofu uhořeli.

Možná jste liberální katolík, proto Vám sem vkládám vyjádření katolického kardinála Z. Grocholewkého o homosexuální orientaci:
"Základem, na kterém stavíme, je to, co říká Katechismus Katolické církve. Katechismus rozlišuje dvě věci: homosexuální skutky a homosexuální inklinaci. Homosexuální skutky byly vždy posuzovány, ať už v Písmu svatém, Starém či Novém zákoně, a pak v celé církevní Tradici i na všech koncilech „těžkými hříchy“, které jdou proti přirozenému zákonu. Tedy tyto skutky nikdy nemohou být schváleny, žádným způsobem. Jiná věc je inklinace nebo homosexuální tendence, hluboce zakořeněné. A TAKÉ TATO „TENDENCE“ JE POVAŽOVÁNA, V KATECHISMU KATOLICKÉ CÍRKVE, JAKO INKLINACE OBJEKTIVNĚ NESPRÁVNÁ. Proč? Inklinace samotná samozřejmě není hříchem, ale JE TO TENDENCE POMĚRNĚ SILNÁ VZHLEDEM K JEDNÁNÍ VNITŘNĚ „ŠPATNÉMU“ Z HLEDISKA MORÁLNÍHO."

Odpověděl:
Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církveRe: Budou nevěřící ateističtí ''psy'' provokovat vraždění křesťanů? (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Neděle, 12. listopad 2006 @ 12:38:56 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
Doktorka Judith A. Reismanová, která se spolu se svým kolegou Edwardem W. Eichelem proslavila knihou Kinsey, Sex and Fraud (Kinsey, sex a podvod), v níž odhalila podvody homosexuálního pedofila Alfreda C. Kinseye během jeho výzkumů lidské sexuality[1], se ve své (pokud vím dosud nepublikované) studii věnuje také zneužívání obětí holocaustu homosexuály. Vychází z rozboru inzerátů v časopise The Advocate (Obhájce) a poukazuje na (přinejmenším) historickou ignoranci homosexuálních aktivistů.

[1] Mezi jinými dokázala, že vzorek, z něhož vzešel závěr ohledně 10% zastoupení homosexuálů ve společnosti, byl nereprezentativní (podstatná část zkoumaných byli vězňové a pacienti psychiatrických zařízení), a dále poukázala na otřesný fakt, že během pokusů docházelo k sexuálnímu zneužívání dětí ve věku od 5 měsíců do 14 let. Přesto dodnes američtí tzv. gayové mávají 10% praporem a dovolávají se odkazu jejich „Mojžíše“ - Kinseye.
Nejnovější výzkum sexuality (Batelle) potvrzuje dřívější anglická a francouzská zjištění, že nanejvýš 1% mužů je „exkluzivně homosexuálních“.
http://www.katolikrevue.cz/fronda/mytus_homocaustu_martin_r_cejka.htm#_ftnref1

M.P: V ČR 0,3%homosexuální lháři zase mávají praporkem, že jsou 4% menšinou.

Nový Zákon Římanům 1 jasně říká, že jsou homosexuálové lháři

25 vyměnili Boží pravdu za lež a klanějí se a slouží tvorstvu místo Stvořiteli - on budiž veleben na věky! Amen.
26 Proto je Bůh vydal v moc hanebných vášní. Jejich ženy zaměnily přirozený styk za nepřirozený
27 a stejně i muži zanechali přirozeného styku s ženami a vzplanuli žádostí jeden k druhému, muži s muži provádějí hanebnosti a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost.
28 Protože si nedovedli vážit pravého poznání Boha, dal je Bůh na pospas jejich zvrácené mysli, aby dělali, co se nesluší.
29 Jsou plni nepravosti, podlosti, lakoty, špatnosti, jsou samá závist, vražda, svár, lest, zlomyslnost, jsou donašeči,
30 pomlouvači, Bohu odporní, zpupní, nadutí, chlubiví. Vymýšlejí zlé věci, neposlouchají rodiče,
31 nemají rozum, nedovedou se s nikým snést, neznají lásku ani slitování.
32 Vědí o spravedlivém rozhodnutí Božím, že ti, kteří tak jednají, jsou hodni smrti; a přece nejenže sami tak jednají, ale také jiným takové jednání schvalují.


Důkaz, že má Boží Slovo pravdu, že jsou homosexuálové lháři:
V kap. 9.2. Sexuální orientace je "uvedeno procento mužů a žen podle odpovědí na otázku po sexuální orientaci respondentů."

MUŽI
heterosexuální
r. 1993 - 98,2 %
r. 1998 - 97,5 %
homosexuální
r. 1993 - 0,4 %
r. 1998 - 0,3 %
nejí si jisto
r. 1993 - 1,4 %
r. 1998 - 2,2 %


Je to z knihy Sexuální chování v ČR - situace a trendy, autoři Petr Weiss a Jaroslav Zvěřina, vydal Portál, Praha 2001


Více jak milión Hitlerových ateistických homosexuálních vrahů židů a křesťanů
http://granosalis.cz/article.php?sid=5869Stránka vygenerována za: 0.26 sekundy