Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jitka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 325, komentářů celkem: 423325, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 118 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
martino
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115649384
přístupů od 17. 10. 2001

Intimity: NEBRAŇME BOHU PŘIPRAVIT SI CHVÁLU A OTEVÍRAT LŮNA ŽEN
Vloženo Úterý, 05. prosinec 2006 @ 08:59:07 CET Vložil: Bolek

Intimity poslal Miloslav

NEBRAŇME BOHU PŘIPRAVIT SI CHVÁLU A OTEVÍRAT LŮNA ŽEN   Matouš 21 16 a řekli mu: "Slyšíš, co to říkají?" Ježíš jim odpověděl: "Ovšem! Nikdy jste nečetli: `Z úst nemluvňátek a kojenců připravil sis chválu´?"

Žalm 9 3 Ústy nemluvňat a kojenců jsi vybudoval mocný val proti svým protivníkům a zastavil nepřítele planoucího pomstou. ( Liberálové a ateisté) 1 Korintským. 7,1 Pokud jde o to co jste psali: Je pro muže lépe, když žije bez ženy. 7,7 Přál bych si totiž, aby všichni lidé byli jako já; ale každý má od Boha svůj vlastní dar, jeden tak druhý jinak. 7,8 Svobodným a vdovám pravím, že je pro ně lépe, když zůstanou jako já. M.P: Domnívám se, že apoštol Pavel byl panic a přál si, aby lidé zůstali jako panicové a panny, nebo jako po vzoru manželů, kteří se zřekli manželství pro Boží Království. 7,9 Je- li jim zatěžko žít zdrženlivě, ať vstoupí v manželství, neboť je lepší žít v manželství než se trápit. M.P. Chceme chválit Boha doopravdy? Domnívám, že by k vůli tomuto důvodu neměli manželé nežijící pro Boží Království Bohu bránit v početí žádnou metodou a měli by Mu dovolit, aby si připravil chválu skrze ústa nemluvňátek a kojenců neboť Bůh je ten kdo otevírá a zavírá lůna žen. Izajáš 66 9 "Což já, který otvírám život, nemám umožnit narození? praví Hospodin. Když dávám plodnost, mám zavírat lůno? praví tvůj Bůh." Ptám se znovu chceme chválit Boha? Tak nezahazujme hřivnu plodnosti pokud ji máme jako dar od Boha a dovolme Bohu, aby si připravil z této hřivny dlouhotrvající chválu a to jak je psáno skrze ústa nemluvňátek a kojenců. …Muslimové směřují k většinovému postavení, tedy i k politické moci. Proti tomu je jediný prostředek: křesťané musejí mít děti, hodně dětí, víc než muslimové… … Dnes to znamená: žádné násilí, ale statečnost a porodnost, děti, hodně dětí! Jedině tak můžeme jednat s muslimy jako rovní s rovnými. Bez dětí vymřeme ještě dřív, než se staneme občany druhé kategorie.
Potřebujeme děti. Že mají ženy právo o tom rozhodnout? Když hoří, je na místě mluvit o právu odjet si na výlet? Vždyť je za pět minut dvanáct, ne-li později, stojíme před jedinou volbou: buď se změnit, anebo vymřít.
Nikoli muslimové, nýbrž vlažní, lhostejní křesťané ohrožují Evropu. Přenechali moc liberálům a ateistům. Ti pak naplánovali a spustili proces umírání Evropy na blahobyt. Zejména katolíci se musí probudit a dát Evropě, co potřebuje - změnu smýšlení skrze novou evangelizaci. Teprve pak mohou politici přicházet s vhodnými propopulačními opatřeními. .. Andreas Laun, pomocný biskup solnohradský,
Celý článek: Evropa umírá na blahobyt http://www.katyd.cz/index.php?cmd=page&type=11&article=666 Biblické citáty: Bůh je ten kdo otevírá a zavírá lůna žen Žalm 22 10 Ty jsi mě vyvedl z života matky, chovals mě v bezpečí u jejích prsou. 11 Na tebe jsem odkázán už z lůna, z života mé matky ty jsi můj Bůh. Žalm 127 3 Hle, synové jsou dědictví od Hospodina, mzdou od něho plod lůna Jeremiáš 1 5 "Dříve než jsem tě vytvořil v životě matky, znal jsem tě, dříve než jsi vyšel z lůna, posvětil jsem tě, dal jsem tě pronárodům za proroka." Jeremiáš 20 17 Že mě neusmrtil hned v matčině lůně, aby mně má matka byla hrobem, aby její lůno bylo věčně těhotné! 18 Proč jsem vyšel z matčina lůna? Abych viděl trápení a strasti, aby v hanbě skončily mé dny? Ozeáš 9 14 Dej jim, Hospodine! Co jim dáš? Neplodné lůno a vyschlé prsy jim dej! Genesis 29 30 I vešel Jákob také k Ráchel a miloval ji více než Leu, a sloužil u něho ještě dalších sedm let. 31 Když Hospodin viděl, že Lea není milována, otevřel její lůno. Ráchel však zůstala neplodná. 32 Lea otěhotněla, porodila syna a pojmenovala ho Rúben (to je Hleďte-syn); řekla totiž: "Hospodin viděl mé pokoření; nyní mě už bude můj muž milovat." Genesis 30 22 I rozpomenul se Bůh na Ráchel, vyslyšel ji a otevřel její lůno. 23 Otěhotněla, porodila syna a řekla: "Bůh odňal mé pohanění." 1 Samuelova 1 5 Chaně pak dával dvojnásobný díl, protože Chanu miloval; Hospodin však uzavřel její lůno. 6 Její protivnice ji ustavičně urážela, že Hospodin uzavřel její lůno, jen aby jí dráždila. Izajáš 66 9 "Což já, který otvírám život, nemám umožnit narození? praví Hospodin. Když dávám plodnost, mám zavírat lůno? praví tvůj Bůh."


"NEBRAŇME BOHU PŘIPRAVIT SI CHVÁLU A OTEVÍRAT LŮNA ŽEN" | Přihlásit/Vytvořit účet | 33 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: NEBRAŇME BOHU PŘIPRAVIT SI CHVÁLU A OTEVÍRAT LŮNA ŽEN (Skóre: 1)
Vložil: amisrtep v Úterý, 05. prosinec 2006 @ 12:03:49 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
//…Muslimové směřují k většinovému postavení, tedy i k politické moci. Proti tomu je jediný prostředek: křesťané musejí mít děti, hodně dětí, víc než muslimové…

… Dnes to znamená: žádné násilí, ale statečnost a porodnost, děti, hodně dětí! Jedině tak můžeme jednat s muslimy jako rovní s rovnými. Bez dětí vymřeme ještě dřív, než se staneme občany druhé kategorie.
Potřebujeme děti. Že mají ženy právo o tom rozhodnout? Když hoří, je na místě mluvit o právu odjet si na výlet? Vždyť je za pět minut dvanáct, ne-li později, stojíme před jedinou volbou: buď se změnit, anebo vymřít. //

Nevěděl jsem dosud, že Boží království, Boží rodina se rozrůstá plozením dětí z mužů křesťanů a skrze lůno žen křesťanek.

Nevěděl jsem, že Boží království bude zachováno skrez plození dětí touto cestou.

Nevěděl jsem, že Boží království pomíjí s nerozením dětí skrze křesťany.

Nevěděl jsem, že Boží království takto může zahynout.

Nevěděl jsem dosud, že Boží království je ohroženo plozením dětí muslimů.

Tohle vše jsem až dosud nevěděl. :o(

Myslel jsem, že Boží království se rozšiřuje jinak. Jinak se zachovává a jinak se do něho rodí děti.

Asi jsem se dosud mýlil......

Jak jinak.

Petr Šíma
Re: Petře Šímo nebráníte BOHU připravit si chválu a otevírat lůno ženy? (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Úterý, 05. prosinec 2006 @ 12:35:13 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
Neděláte to ve jménu rozumu a modly konzumu?

Biblické citáty o tom, že je Bůh ten, který otevírá a zavírá lůna žen neokecáte!


Petře, myslíte si, že brány pekel církev nepřemohou? Historik Radomír Malý o tom píše v "Církevních dějinách" " Zánik asijských a afrických obcí je nám poučením v tom, že si nemůžeme vykládat Kristova slova o trvání církve až do jeho druhého příchodu a o tom, že brány pekelné ji nepřemohou nesprávně. Církev Kristova nepochybně bude na této zemi působit do konce světa, ale Pán Ježíš neslíbil, že tomu tak bude v severní Africe, v Evropě nebo v České republice. Nikde není řečeno, že církev ve střední Evropě nemůže potkat osud kdysi kvetoucích křesťanských obcí v severní Africe a na blízkém východě. Tady bude hodně záležet na kvalitě křesťanského života nás českých a moravských katolíků." (Záleží to také na vás bratři a sestry protestanté)


To nevadí, že většina našich vlastizrádných konzumních spoluobčanů nás v tomto boji o přežití naší křesťanské civilizace nechá na holičkách na pospas Islámu, tito vlastizrádci jsou totiž jako kobylky, které když spasou úrodu tak letí na jiné pole. Nejsme-li jako ti jejichž mentalitou je po nás potopa je naší povinností se pokusit zvrátit kolo dějin. Máme-li rádi své děti tak to uděláme.Mají vlastizrádci rádi svoje děti aneb toho se už nedožijem? (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Úterý, 05. prosinec 2006 @ 23:25:44 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
Mají vlastizrádci rádi svoje děti?
http://granosalis.cz/article.php?sid=5235Stránka vygenerována za: 0.39 sekundy