Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Jitka.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16543, komentáře < 7 dní: 325, komentářů celkem: 423325, adminů: 60, uživatelů: 5230  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 115 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

Willy
martino
rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
115649335
přístupů od 17. 10. 2001

Aktivity a kampaně: Vlastizrada
Vloženo Pátek, 08. prosinec 2006 @ 07:21:10 CET Vložil: Bolek

Sebeobrana poslal Miloslav

VLASTIZRADA  je částečně i tvrzení, že se nás Islamizace Evropy netýká, toho se my nedožijeme. Tímto tvrzení se lidé spojují s cizí mocí, kterou je ďábel, který si přeje, aby mu křesťanství a Evropa založená na něm zmizela z očí. „Největším vítězstvím satana je, že dokázal přesvědčit lidi, že neexistuje.“


Ještě tři roky po vyhlášení Turecké republiky v roce 1929 žilo v zemi 900 tisíc křesťanů z 13 miliónů obyvatel byl každý 15. křesťan. V současné době jich je pouhých 130 tisíc, z toho 30 tisíc katolíků. KT 49/2006 V roce 2003 bylo v Turecké republice 68 miliónů obyvatel (68 109 469 Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki) Přežití křesťanství závisí na počtu dětí neboť pouze z početných rodin mohou přijít další, aby nahradili ty, kteří byli zavražděni pro svoji víru.

"Vlastizrada" | Přihlásit/Vytvořit účet | 18 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Vlastizrada (Skóre: 1)
Vložil: aviaf v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 07:38:21 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.ucl.ac.uk/ssees/people/economics-and-business-staff-folder/tomas-cvrcek
Zaprve: plodte se a mnozte se prikazal Buh vsemu lidstvu, nejen krestanum, takze nema moc smysl si stezovat, ze se muslimove plodej a mnozej.

Zadruhe: Miloslave, zapominas na moznost KONVERZE! My krestani na rozdil muslimu viru sirime slovem a pokud jde o konverze, jsou krestani mnohem uspesnejsi nez muslimove.

AviafRe: Vlastizrada (Skóre: 1)
Vložil: joker v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 09:30:30 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já myslím, že řešení je snadné. Vystěhujte se i se Seraphimem do Turecka a rozložte islám zevnitř.
Rád vám přispěju na (jednosměrné) jízdenky ;-)

Vaše teorie vlastizrady je směšná už z toho důvodu, že nechápete význam slova vlast. Vlast jsou i homosexuálové, satanisté, budhisté a cyklisté. Na ně ve svých filipikách soustavně zapomínáte a přitom by právě oni mohli definovat jako vlastizradu vaše kecy... I když to je spíš zrada na lidstvu...Re: Vlastizrada (Skóre: 1)
Vložil: vogel v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 11:55:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Přežití křesťanství závisí na počtu dětí neboť pouze z početných rodin mohou přijít další, aby nahradili ty, kteří byli zavražděni pro svoji víru.

Zajímavá myšlenka, takže ideální bude, když přestaneme kázat slovo a budeme rodit děti. Evangelium a jeho kázání ve světě už tak nějak není potřeba, stačí hodně sexu a velký porodnice a křesťanů bude habaděj.


Re: Vlastizrada (Skóre: 1)
Vložil: vogel v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 12:04:05 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Přežití křesťanství závisí na počtu dětí neboť pouze z početných rodin mohou přijít další, aby nahradili ty, kteří byli zavražděni pro svoji víru.

Jenom mě tak napadá, co když se z těch dětí co se narodí u křesťanů stanou muslimové, nebo dokonce ateisté, a co víc i krišňák by z toho mohl vzejít. To by byl průůůser, takhle doplňovat řady nepřítele. To se bude muset nějak vychytat. Třeba by každý mimino v porodnici mohlo odpřisáhnout, že se stane křesťanem a podepsat závazný notářsky ověřené prohlášení, že bude křesťanem na věčné časy a nikdy jinak.

Dodatek:
V případě katolických miminek by tam bylo ještě upřesnění, že se mrňous zavazuje, že kromě toho že bude křesťanem, tak taky že nikdy neodejde z Římsko katolické církev k Pravoslavným, nebo {Pán Bůh s náma a zlý pryč} k protestantům.Re: Vlastizrada (Skóre: 1)
Vložil: Miloslav v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 12:35:22 CET
(O uživateli | Poslat zprávu) http://miloslav.pletanek@prolife.cz
„Vím,že je pravdou, že do lidské duše běžný člověk nevidí, a nemáme právo někoho soudit, osobně mohu však číst mezi řádky statistických čísel, kterou provedl přítel Sv. Otce Jana Pavla II. kardinál Gustaav Joos(Pur-magazín 3/2004) je pouze necelých 10% pravých katolíků ( a myslím, že i u protestantů to bude podobné), kteří dodržují Katechizmus (Jací jsou kněží takoví jsou věřící.Panna Maria řekla dětem v La Saletta, že: "kněží se stali stokami nečistoty"http://www.christnet.cz/diskuse/prispevek.asp?zobraz=144813
).
Naši předkové měli kdysi hodně dětí a to stejně jako mají muslimové dnes a i tehdy tam někde v koutku církve seděli ti co se jednou měli stát učiteli církve, a možná pastory, knězi a sloužili chudým. Jde však o to, že těch dětí bylo tehdy hodně a Bůh měl z koho vybírat. Dnes však nelze očekávat takové pochopení a pomoc rodičů jedináčků… k těmto věcem jako je u početných rodin ze kterých vždy v minulosti pocházeli nejvíce misionáři, kněží...


Muslimové směřují k většinovému postavení, tedy i k politické moci. Píše pomocný biskup Andreas Laun. Proti tomu je jediný prostředek: křesťané musejí mít děti, hodně dětí, víc než muslimové.O Havzburském mocnářství se říkávalo:" Alii bella gerant, tu felix Austria, nube!-Ať si ti druzí válčí,ty, šťastné Rakousko, žeň se a vdávej!" Dnes to znamená: žádné násilí, ale statečnost a porodnost, dětí, hodně dětí! Jedině tak můžeme jednat s muslimy jako rovni s rovnými. Bez dětí vymřeme ještě dřív, než se staneme občany druhé kategorie. Patrik J.Buchanan na toto téma napsal v knize "Smrt západu" následující: "V Evropě křesťanské kongregace mizí, kostely se vyprazdňují a mešity naplňují. Ve Francii žije pět milionů muslimů a v Evropské unii 12 až 15 milionů. V Německu je 1500 mešit... Křesťanský odliv střídá islámský příliv. V roce 2000 bylo poprvé na světě více muslimů než katolíků."Tento katolický politik a poradce tří Amerických prezidentů uvádí v knize statistiku počtu obyvatel ve Střední Asii např. v r. 2000 bylo v Afghánistánu 22,7 mil obyvatel a v roce 2025 jich bude 44,9 milionů,Irák v r. 2000. 23,1 milionů a v roce 2025 má být muslimův Iráku 41,0 milionů v Iránu v r.2000 je muslimů 67,7 milionů a v r. 2025 jich má být v Iránu 94,5 milionů.(1.8. 05 hlásilo rádio BBC, že Irán oznámil obnovení svého jaderného programu)" U dalších dvanácti muslimských států je to s počty obyvatelstva podobné. Buchanan dále píše v roce 2000 byly 494 miliony Evropanů ve věku od 15 let do 65 let V roce 2050 tento počet poklesne na 365 milionů".To znamená, že v té době bude Evropanů o více jak sto milionů méně.


"Potřebujeme děti. Že mají ženy právo o tom rozhodnout? Když hoří, je na místě mluvit o právu jet na výlet? Vždyť je za pět minut dvanáct,ne-li později, stojíme před jedinou volbou: buď se změnit, nebo vymřít. Nikoli muslimové, nýbrž vlažní, lhostejní křesťané ohrožují Evropu. Přenechali moc liberálům a ateistům. Ti pak naplánovali a spustili proces umírání Evropy na blahobyt.

Celý článek:
Evropa umírá na blahobyt

http://www.katyd.cz/index.php?cmd=page&type=11&article=666


myšice lesní a myšice křovinná (Skóre: 1)
Vložil: Marek2 v Pátek, 08. prosinec 2006 @ 16:57:54 CET
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jak rozeznáme myšici křovinnou od myšice lesní?

To je dobrá otázka. Myšice křovinná má menší očka. Bývá také celkově menší a má i kratší ocásek. Co je ovšem důležité: myšice lesní má ocásek o něco delší než tělo, kdežto myšice křovinná naopak kratší. Myšice lesní má na hrdle takovou žlutavou skvrnu či proužek. Ovšem podobnou skvrnu má i myšice křovinná, takže podle toho je rozeznáme těžko. Dokladem podobnosti obou druhů je i to, že myšice křovinná se dříve nazývala lesní. Zkrátka, rozlišit tyto dva druhy je někdy těžký oříšek i pro odborníky.

Když tedy potkáte myšici, prohlédněte si dobře prostředí, ve kterém se vy i myšice nacházíte. Jste-li v tmavém lese, jde nepochybně o myšici lesní. Nejste-li v lese, máte zcela jistě co do činění s myšicí křovinnou. Jste-li ve světlém lese, pak porovnejte délku ocásku s délkou tělíčka. Budete-li mít neobyčejné štěstí a spatříte oba druhy pohromadě, ta menší myšice je pravděpodobně křovinná, kdežto ta větší je lesní. Ale to se vám poštěstí snad jedině v muzeu.Stránka vygenerována za: 0.21 sekundy