Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Emanuel.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 10, článků celkem: 16375, komentáře < 7 dní: 350, komentářů celkem: 411626, adminů: 60, uživatelů: 5156  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 233 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

Frantisek100

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
112123906
přístupů od 17. 10. 2001

Nebezpečná učení: Výchova, vzdělání, odměny a sankce
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Zaujala mě zpráva v médiích, že se povinná školní docházka prodlouží ze současných 9 na 12 let. Protože naši euro a usa hujeři to kdesi vyčetli a chtějí to napodobovat, aplikovat i u nás. Přijde jim to progresivní. Takže všichni mentálně slabší žáci nebo cikáni aspol., kteří už nyní nechápou učivo 2. st. ZŠ a ani se tam neučí, jen se přežívá, tak budou přežívat další tři roky navíc na SŠ a prudit učitele i spolužáky. Neuvěřitelné. Krok za krokem se všechno zhoršuje. Co nový nápad progresivní vlády, to větší pitomost. Kdyby to záleželo na mě, tak naopak zkrátím povinnou školní docházku na 8 let. To by si třídy i učitelé aspoň ten poslední rok oddychli od těch, co tam předvádějí jen destrukci a není na ně žádná páka. Straší tam úplně zbytečně. Výuka nevzdělavatelných nemá smysl. 


Ale jelikož toto je křesťanský server, mám ještě jednu poznámku: Obecnou k výchově a vzdělávání. Náboženský systém, kdy je člověk ve vztahu k Bohu v podřízeném vztahu trochu připomíná vztah mezi učitelem a žákem a nebo jakýmkoli vychovatelem, cvičitelem psů a psem třebas. Zkrátka vztah subordinace. Někdo vede, vychovává a někdo pod ním se má tvarovat, vést. A má to mít nějaký smysl a cíl.

Na biblickém učení je jedna slabina - tím je velmi vzdálená - posmrtná odměna, nebo posmrtný trest. Základní pedagogická zásada je totiž čím jak nejkratší časová prodleva mezi chováním a odměnou, event. trestem. Vychovatel psů musí dokonce během pár vteřin dát psovi zpětnou vazbu, tedy pochválit nebo potrestat. Jinak pes neví, za co to bylo. Pochvala a trest se realizují buď hlasem nebo nějakým pamlskem apod. Dítě školního věku vyžaduje zpětnou vazbu taky pokud možno okamžitě, nebo v době, kdy to má smysl. Nějaká poznámka, co se řeší až měsíc po provinění, je už beze smyslu. 

S dospělými lidmi to není o moc jiné. Kdyby zaměstnavatel poskytoval odměnu nebo zpětnou vazbu až posmrtně, tak by to bylo směšné, absurdní. A to je právě problém náboženství. Kdyby skutečně existoval jakýsi Stvořitel lidiček na této planetě a měl osobní zájem na tom, aby každý z nich byl jím osobně formován (vylepšován), tak by jistě znal hlavní pedagogickou zásadu - zásadu časové bezprostřednosti odměn a trestů. Každá prodleva je špatná a nevede k cíli. A zpětná vazba by musela být nejen včasná, ale také zřejmá. Tzn. ne nějaké fráze nebo ideologické proklamace, ale musela by být viditelná, hmotná, působící na smysly. A nic z toho křesťanská nauka nenabízí. Nabízí virtuální odměnu nebo virtuální trest a ještě s nekonečným časovým odkladem. To jde proti všem zásadám a vymyslet to mohl leda někdo nevzdělaný, neinformovaný. A je to jeden z důvodů, proč ta nauka postrádá věrohodnost. Tím neříkám, že chci křesťanům brát víru, to rozhodně ne. Jen jsem vysvětlil jeden z důvodů, který mi ukazuje na pouhou pozemskost náboženství. 

Vidina posmrtného pekla, nebe, ráje, očistce - to vše je spíše jen strašení a ukazuje to na zoufalost těch, co náboženskou ideologii vymýšleli. Neměli páky, neměli způsob, jak si vynutit subordinaci a defenzívu posluchačů, tak přišli s konceptem posmrtného zúčtování, které se tím pádem nemusí dokazovat a dá se v něm vymyslet cokoli. 
Vložil: Tomas v Středa, 15. březen 2023 @ 18:44:59 CET (83 čtenářů)
Více... | 4 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Veľký reset znepokojuje konzervatívnych kresťanov
Konspirace

poslal Nepřihlášený

Veľký reset je téma, ktorá sa objavila v súvislosti s pandémiou covid–19. Spočíva v tom, že celospoločenské zmeny, najmä pandemické obmedzenia a z nich vyplývajúce ľudské návyky, treba využiť na konečné pretavenie spoločnosti smerom k presadeniu globálnych ekonomických, politických a spoločenských cieľov. Autorom myšlienky je švajčiarsky profesor Klaus Schwab, zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose, ktorý sa túto víziu usiluje presadzovať prostredníctvom každoročných konferencií, na ktorých sa zúčastňuje mnoho svetových politikov, manažérov a kultúrnych celebrít. Tieto myšlienky však majú aj náboženský presah a zasahujú do samej podstaty ľudského spoločenstva.

Vložil: Tomas v Středa, 15. březen 2023 @ 18:43:17 CET (116 čtenářů)
Více... | 1358 bytů | 7 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Vyznání anti krista
Kritika bludů

poslal Nepřihlášený

A satan své poslání vykonává věrně.


Vložil: Tomas v Středa, 15. březen 2023 @ 18:35:16 CET (86 čtenářů)
Více... | 4 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Jan Kalvín zabil teologické rivaly: Špatný výklad Bible to ospravedlnil
Sekty

poslal Mikim

Kalvínův výklad Bible ospravedlňoval vraždu jeho teologických oponentů. On sám nikomu nesťal hlavu, ani nezapálil oheň, který upálil heretiky zaživa, ale Kalvínova kázání ze Starého a Nového Zákona tvrdila, že takovéto tresty smrti jsou v souladu s Božími zájmy. Poznámka: https://www.worldslastchance.com/czech/end-time-prophecy/jan-kalvn-zabil-teologicke-rivaly.html

Vložil: Tomas v Sobota, 28. leden 2023 @ 11:24:35 CET (1209 čtenářů)
Více... | 8124 bytů | 166 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: TULIP (tulipán) 5 bodů kalvinismu
Kázání

poslal gregorios777

Většina tzv. "křesťanů" ukradla Bohu Jeho Svrchovanost.

Vložil: Tomas v Úterý, 17. leden 2023 @ 11:15:09 CET (556 čtenářů)
Více... | 502 bytů | 54 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Střípky katolické III.2.
Katolicismus

poslal oko

Může eucharistie katolíky zklamat?

Vložil: Tomas v Pondělí, 12. prosinec 2022 @ 22:52:10 CET (1130 čtenářů)
Více... | 4834 bytů | 147 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Jsou tajemní a lžou, říká znalec o sektě, kterou vyšetřují kvůli covidu
Sekty

poslal Nepřihlášený

Religionista Zdeněk Vojtíšek popisuje, co všechno je známé o jihokorejské sektě Sinčchondži, která našla azyl i v Praze a verbuje zde do svých řad zejména mladé ženy.

Vložil: Tomas v Pátek, 23. říjen 2020 @ 11:10:46 CEST (567 čtenářů)
Více... | 307 bytů | 23 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Správná věrouka je nezbytným předpokladem pro duchovní život.
Katolicismus

poslal oko

SPRÁVNÁ SPIRITUALITA POTŘEBUJE A PŘEDPOKLÁDÁ SPRÁVNOU VĚROUKU.

Vložil: Tomas v Pondělí, 12. říjen 2020 @ 22:58:32 CEST (8182 čtenářů)
Více... | 6262 bytů | 1003 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: APOŠTOLÁT SKRYTÉ MODLITBY
Katolicismus

poslal oko

Svátek Panny Marie růžencové

(katolický postoj).
Vložil: Tomas v Pondělí, 12. říjen 2020 @ 22:48:56 CEST (731 čtenářů)
Více... | 6139 bytů | 23 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Marie si zaslouží naši úctu a lásku, ale ne zneužití jako modla
Katolicismus

poslal Frantisek100

Marie byla velice mlaďoučká, když otěhotněla. Vlastně skoro ještě dítě. Možná dvanáct roků, a proto nevinná a bezhříšná. Rodiče ji ještě jako dítě zasnoubili s Josefem. A protože byla tak mlaďoučká, proto ještě nežila s Josefem v jeho domácnosti. To se mělo asi brzo změnit, ale najednou Josefovi ona sdělí, že je těhotná. Jediné, co může Josefa napadnout,  je to, že měla styk s nějakým mužem. Chce ji z domluveného svazku propustit. Marie nechápe, co se s ní stalo. Zjevený anděl jí vše vysvětlí a ona souhlasí. Miluje Boha a udělá pro Boha cokoliv. V tom je nám vzorem. A Pán Bůh to tak zařídí, že i Josefovi se zjeví anděl  a podá mu vysvětlení a také on Josef vysvětlení přijme. I on Miluje Boha. Víc neví, neznají budoucnost, nic neplánují, věří, že Bůh je povede. A Bůh je vede a stará se o ně. První, kdo se pokloní Synu Božímu, jsou kromě pastýřů moudří pohané, kteří přinesli dary. A díky těmto darům může tato rodinka přežít  několik roků v emigraci  a být chráněná. Přechodem izraelských mužů k dospělosti je dvanáct roků. Tehdy dostávají chlapci i jiný oděv a oděv dospělosti. Právě proto může mladý Ježíš hovořit v chrámu s kněžími v chrámě a překvapí je svými znalostmi. Ježíš má dobrou maminku  a pozemského tatínka, otčíma. Když Josef zemřel, Ježíš přebírá péči o maminku, a proto chodívá Marie s Ježíšovou družinou. Je svědkem jeho zázraků i pronásledování a i ukřižování. Dál o ní nic nevíme. Pravděpodobně žila u Jana, a proto Bůh chránil Jana, aby tím ochránil před dalším utrpením i Marii. Nevíme nic o její smrti ani hrobu. Kdyby to bylo důležité, určitě by právě Jan o tom napsal. Kde je tedy v NZ napsáno, že se máme  k Marii modlit, dělat její sochy a obrazy a těm se klanět? Kde je psáno, že je v nebi ? Marie si zaslouží naši úctu a lásku, ale ne zneužití jako modla. Já ji mám rád a často si na vzpomenu. Pochybuji, že by si přála, aby se její sochy nosily na procesích, někdy i za zvuků ponuré hudby muži, kteří mají na hlavě kukly, jak můžeme vidět  třeba latinských zemích. Z těchto průvodů na člověka padá až strach. Tady už jsme v oblasti magie a nebezpečných sil.      

Vložil: Tomas v Středa, 07. říjen 2020 @ 09:27:36 CEST (1559 čtenářů)
Více... | 175 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Očkování proti koronaviru - záchrana, nebo genocida lidstva?
Zamyšlení

poslal Nepřihlášený

V současné době sílí u řady lidí obavy z toho, zda by při nuceném plošném očkování proti koronaviru, nemohli být proti své vůli naočkováni spolu s vakcínou i čipem, před čímž Písmo varuje. Je skutečně otázka, jak se bude chovat čip, tedy cizorodé těleso, aplikované injekční jehlou, v lidském těle, které bude trvale vystaveno vysokofrekvenčnímu záření od bezdrátového  komunikačního systému 5G. 


Zj. 16:2 "První anděl šel a vylil svou nádobu na zem: a zlé, zhoubné vředy padly na lidi označené znamením dravé šelmy a klekající před jejím obrazem."

Jsou zde obavy z toho, že tímto čipem bude člověk nejen lokalizován, ale i jinak kontrolován, možná i ovlivňován. To by bylo možné v případě, kdyby měla každá vakcína své unikátní číslo, které by bylo přiřazeno konkrétnímu člověku. Za těchto okolností by člověk skutečně mohl být v systému 5G velmi přesně lokalizován a kontrolován. nehledě už k tomu, že implantovaný čip už vzhledem k prudce se rozvíjeným nanotechnologiím, může mít funkcí daleko, daleko více . . .

Zde můžeme být velice snadno oklamáni, což by mělo věčné následky. Aktuálně by hrozilo, že náš dosavadní život v Kristu by přijetím čipu byl zcela anulován, znehodnocen a vymazán z toho důvodu, že bychom přešli z vlastnictví Kristova do vlastnictví Satanova. A že se RFID čip do injekční jehly vejde, je zřejmé z toho, že nejmenší RFID čip na světě má dnes velikost okolo 0,05 mm, je tedy prostým okem neviditelný. Viz link níže:


Není divu, že jsou opravdoví křesťané dnes zneklidněni a mají za to, že za plošným nuceným očkováním proti koronaviru v blízké budoucnosti se ve skutečnosti skrývá čipizace lidí, o kterém mluví Zjevení sv. Jana. Viz link níže: 


Další obavy jsou z depopulace, tedy plánovitému snížení počtu lidí na zemi, prostřednictvím vakcíny proti koronaviru. Viz link níže: 


O plošném očkování proti koronaviru mám veliké pochybnosti už z toho důvodu, že virus mutuje a vakcína aplikovaná na současnou mutaci viru dejme tomu letos, bude už příští rok nejen neúčinná, ale pro příjemce dokonce nebezpečná. Známá česká viroložka, paní MUDr. Soňa Peková považuje očkování proti koronaviru za nesmysl. Viz link níže: 


Tato vědkyně mě zaujala už tím, že jako první na světě prohlásila, že se koronavirus nechová sezónně. Na podobné prohlášení se zmohla WHO asi až za půl roku po prohlášení naší české paní doktorky!!! Pochybnost očkování proti koronaviru je zřejmá i z tohoto linku: 

http://svobodnenoviny.eu/ockovani-proti-cov-2-novy-vyzkum-prinasi-dalsi-informace/
(link nelze vložit, ale odkaz funguje)

Problematičnost povinného očkování proti koronaviru i možnosti, jak se proti očkování efektivně bránit, je obsažena v tomto článku: 


Mění-li vakcína proti koronaviru lidskou DNA, pak jde o jasný zásah do Stvořitelova díla a Jeho záměru s člověkem. Jde pak o jasnou vzpouru proti Stvořiteli, které by se žádný křesťan rozhodně neměl zúčastnit. Proto by měl každý křesťan v případě nucené vakcinace uplatnit tzv. "výhradu svědomí", která je v článku též zmíněna.

Pokud by však došlo k násilné aplikaci vakcíny (i tato možnost je v článku zmíněna), je pak podle mého přesvědčení rozhodující STAV MYSLI v tomto okamžiku. Tedy totální nesouhlas  proti násilnému aktu projevovaný např. i hlasitou prosbou ke Spasiteli o pomoc, za nutnosti jakkoli nenapadat agresory, násilí nám působící. 

Nicméně těm, kdo se vůči křesťanům dopustí násilí, odplatí sám Pán:

2Tm. 4:14 "Kovář Alexandr mi způsobil mnoho zlého. Odplatí mu Pán podle jeho činů."

Protože zde existuje velké riziko, že dojde k fatální, nevratné chybě, tak se proti koronaviru očkovat rozhodně NENECHÁM.

BA


Vložil: Tomas v Neděle, 30. srpen 2020 @ 21:32:58 CEST (1527 čtenářů)
Více... | 62 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Autopyroman a poletující holubička.
Katolicismus

poslal Nepřihlášený


Vložil: Tomas v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 15:49:58 CEST (593 čtenářů)
Více... | 19 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Slavný soude
Akce

poslal Lenkam

Doznávám se, že jsem uvedla poutníky do Svaté země v omyl, že si mohou zakoupit mléko panny Marie. Svedla mě k tomuto omylu má katolická přítelkyně, jak jsem již uvedla, a jejíž jméno vám neprodleně oznámím, jakmile si na něj vzpomenu. Jde totiž o mléčný prášek z Jeskyně mléka panny Marie. A to je rozdíl! Na jeho zázračné moci to nic neubírá, takže letenky nevracejte, pojišťovna vám storno nevyplatí. 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ml%C3%A9%C4%8Dn%C3%A1_jeskyn%C4%9B
Nyní suďte!

Mám to tak často na talíři, že bych opravdu asi měla reagovat. Všimla jsem si totiž, že zde platí jednou lhář navždy lhář. Ještě bych mohla napráskat tu svojí kamarádku, která si dovolí tvrdit, že jí ten zázrak nepomohl. Jdi to reklamovat, řekla jsem jí. Zná mě a nebere to tak. Tady je to jiná liga.
Vložil: Tomas v Čtvrtek, 20. srpen 2020 @ 15:27:14 CEST (626 čtenářů)
Více... | 16 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Martino nezná katechetismus! V katolicismu nesmí laici vykládat boží slovo!
Katolicismus

poslal Nepřihlášený

Katechetismus 85

Úkol autenticky vykládat Boží slovo psané nebo ústně předávané je svěřen pouze živému učitelskému úřadu církve, který vykonává svou pravomoc ve jménu Ježíše Krista“, to je biskupům ve spojení s Petrovým nástupcem, římským biskupem.
Vložil: Tomas v Pátek, 07. srpen 2020 @ 11:08:52 CEST (472 čtenářů)
Více... | 2209 bytů | 10 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Je projev víry v královnu nebes projevem a důkazem o jejím pravém božství?
Katolicismus

poslal Nepřihlášený


Jaká je skutečná realita uctívání, opěvování a klanění se královně nebes? Jedná se opravdu o velké rouhání a  modlářství?

Řadu svědectví a odpovědí najdete zde:

Vložil: Tomas v Pátek, 03. červenec 2020 @ 09:12:19 CEST (949 čtenářů)
Více... | 1029 bytů | 54 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Jiné evangelium.
Kritika bludů

poslal Nepřihlášený

Vota 24.5.2020:

Tak, tak :) Říká se tomu "jecer hara", sklon ke zlému. Má ho každý.
Netřeba ho v sobě zabíjet, ale osedlat a ovládat jako koně a využít k dobrému.
Ten zvířecí instinktivní pud má každý :) 


Bez komentáře. 
Vložil: Tomas v Čtvrtek, 28. květen 2020 @ 09:50:43 CEST (2162 čtenářů)
Více... | 127 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Hlavně nenaletět sektám!!!
Žhavá témata

poslal Frantisek100

Hlavně nenaletět sektám!! 


   https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/kazatel-se-pokousel-lecit-koronavirus-pres-televizni-obrazovky-40316658 

   Jinak, kdo je ten podvodník?  

 Kenneth Copeland je americký miliardář a křesťanský kazatel, který je spoluzakladatel a prezident Kenneth Copeland Ministries. Je autorem mnoha knih, které lze zakoupit i v České republice (Moc spravedlnosti, Vírou k vítězství, Poznej svého nepřítele…). Copeland je hlavním sponzorem misijní organizace CfaN (Christ for all Nations – Kristus pro všechny národy), kterou vedou Reinhard Bonnke a Daniel Kolenda. Kenneth Copeland spadá pod Hnutí Víry (Faith movement), jehož základní naukou je bohatství a zázraky (vynucování si uzdravení). Copeland vyučuje mnoho nebiblických věcí, v mnohých případech se i rouhá Bohu. Například, že ze všech biblických osob nejvíce selhal Bůh.  Přečti si:  

 https://krestanem.cz/kenneth-copeland/Vložil: Tomas v Sobota, 14. březen 2020 @ 19:47:49 CET (3279 čtenářů)
Více... | 255 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Jsou tři, kteří vydávají svědectví ...
Kritika bludů

poslal oko

Domnívám se, že pochopení  toto tématu je potřeba dotáhnout do konce.

Jaký význam má viditelné znamení - svědectví?

Lze snad vydávat svědectví i o něčem pouze duchovním, co není vidět?
Vložil: Tomas v Pondělí, 09. březen 2020 @ 22:07:07 CET (514 čtenářů)
Více... | 9321 bytů | 11 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Zamyšlení nad knihou Ulfa a Brigity Ekmanových
Katolicismus

poslal Nepřihlášený

Motto:


„Dostali jsme se do cíle. Podíval jsem se ven a uviděl jsem před sebou univerzitu – na tabuli bylo napsáno Loyola univerity, jezuitská univerzita! Dali jsme se do smíchu a divili se, jak se to vůbec mohlo stát. Že naším cílem byli jezuité, to jsme opravdu netušili.“

(Ulf Ekman popisuje svůj neplánovaný příjezd na univerzitu v Chicagu)
Vložil: Tomas v Pondělí, 24. únor 2020 @ 23:29:19 CET (730 čtenářů)
Více... | 20812 bytů | 13 komentáře | Skóre: 0Nebezpečná učení: Abyste podoně nenaletěli???
Svědectví

poslal Frantisek100

Příznivci Bennyho Hinna jsou zvyklí dostávat pravidelné dopisy, často jakoby psané vlastní rukou samotného pastora, které vyzývají k obětování finančních prostředků s příslibem bohatého budoucího požehnání. Síla takové korespondence se ovšem nedá srovnat se zážitkem osobního setkání s pastorem. O průběhu níže popsané akce víme z první ruky. Pozorovatel, kterého momentálně nemůžeme jmenovat (redakce jeho identitu zná), se účastnil vystoupení Bennyho Hinna v jedné evropské metropoli. 


Zmíněné akce se v městském kongresovém centru účastnily asi dva tisíce příznivců Hnutí víry. Šlo o lidi převážně ze střední společenské třídy, ženy i muži byli zastoupeni rovným dílem. Organizaci zajišťoval úzký tým spolupracovníků pastora a vybraní dobrovolníci, kteří pomáhali před a během programu v jednotlivých sektorech a stáncích se suvenýry. 

„Překvapilo mě, že dobrovolníci byli rozdělení pro různé úkoly vyloženě rasisticky,“ říká náš pozorovatel. „Bílí a dobře oblečení v předních sektorech, o méně exponované oblasti se pak starali dobrovolníci tmavé pleti.“ Bezpečnost navíc zajišťovala ostraha najatá od kongresového centra, tříčlenná VIP ochranka pastora Bennyho Hinna a asi dvacet tajných pracovníků bezpečnostní agentury v davu, kteří byli oblečeni v civilu.
Poznámka: Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/veda/benny-hinn-podvodnik-nebo-lecitel.A150311_161004_veda_kuz
Vložil: Tomas v Neděle, 29. prosinec 2019 @ 10:55:37 CET (1606 čtenářů)
Více... | 15636 bytů | 84 komentáře | Skóre: 0
Stránka vygenerována za: 0.42 sekundy