Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Květoslav.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 299, komentářů celkem: 430049, adminů: 60, uživatelů: 5253  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 586 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

rosmano

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116794267
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Hnuti viry
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hnuti viry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Charismatici vs. tradiční křesťané
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas15



Založen: Sep 19, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: blank

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2004 11:01 am    Předmět: Citovat

wollku: do jiste miry s tebou souhlasim, ale ne tak docela. Jednak urcitou zkusenost s HV mam, takze alespon castecne vim o cem mluvime. Kdyz se tady onoho hnuti tak trochu zastavam, delam to proto, ze jinak ho vsichni odsuzuji a tak je to diskuse celkem na pytel, skoda, ze sem nezavita nejaky protagonista HV, treba by sve uceni lepe hajil...
Prehnana ocekavani a zkreslene evangelium, to s tebou souhlasim, ale na druhou stranu, ta fluktuace nemusi byt vetsi nez ve standartnim charismatickem sboru, zvlast kdyz treba neni uceni HV centralnim tematem toho ktereho sboru, ale jen takovou specifickou prichuti...

Byl jsem napr. dvakrat (s odstupem tak 2 let) ve sboru Wolfharda Margiese v Berline a k memu prekvapeni jsem tam videl ty stejny lidi, sedet temer na tech stejnych zidlich... zadne velke zmeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BenHur



Založen: Aug 11, 2003
Příspěvky: 0
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2004 10:28 pm    Předmět: Citovat

Také jsem byl několikrát ve Philadelphii a můžu potrvrdit. Ti lidé byli normální zdraví zbudovaní křestané. To co nemůžu pochopit, je to, že většina bratrů, předtím bezproblémových, kteří tam pár dní pobyli, si přivezla takovou touhu po hmatatelných statcích a po prosperitě, že se s nima nedalo dlouho rozumě komunikovat, neodvařilo-li je to úplně. Lidé se kterými jsem se v Berlínském sboru potkal na majetku evidentně závislí nebyli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 11:10 pm    Předmět: Citovat

Na zaklade toho, co jsem ted tady cetla, vas vsechny pozyvam tuto nedeli 30.4. na Karlovo namesti 5, do Triumfalniho centra viry. Zacina se ve ctyri hodiny. At vidite na vlastni oci co se tam deje
Pozor, muze vas to pohorsit! Ale muze vas to i nakopnout a vyresit nektere veci, se kterymi zapasite uz roky.

Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 11:17 pm    Předmět: Citovat

No a aby to bylo uplne jasny, jsem protagonista Hnuti viry, patrim tam uz skoro rok a nehodlam ho nikdy opustit pokud se tam bude kazat to co doposud - ciste, neredene Bozi slovo a nic jenom Bozi slovo. Ale Bible rika, ze Bozi slovo je ostre jako dvousecny mec, takze neni divu, ze ne kazdemu vyhovuje
Prosla jsem par zboru predtim nez jsem prisla do TCV, a reknu vam, placala jsem se v tech samych problemech, otazkach a bolestech nekolik let, az jsem nasla misto, kde je duraz POUZE na Bozi slovo a kde je absolutni, neotresitelna vira v toto Slovo. Diky Bozimu slovu jsem zjistila, ze jsem spravedliva, mam vitezstvi, vzala jsem si uzdraveni telesne i psychicke, vzala jsem si mysleni prosperity a muj zivot je nejmin o 200 procent lepsi nez predtim. A to jsem krestanem 12 let! Nikdy jsem nezazila nikoho davat takovy duraz na Bozi slovo!
A na vsechny veci, ktere uci, neni to jenom prosperita. Vyucuje se tady taky spaseni, vira, spravedlnost, vyucuje se tady spravny postoj k sobe, k Bohu, k dablu, k jinym.
Ale opakuji, muj zivot se nezmenil diky TCV, ale diky Bozimu slovu. Necitim se vazana na TCV, neexistuje tam clenstvi, takze si muzu klidne odejit kdykoli a nikdo mi nemuze nic. Ale nepujdu nekam pit z kaluze, kdyz tady mam tu nejcistejsi studnici. To je prece logicke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 11:19 pm    Předmět: Citovat

vsechny pozyvam na: www.groups.msn.com/czechchristiancommunity
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 8:58 pm    Předmět: Citovat

TCV je fakt SUPER! SUPER!! SUPER!!! Tady máte důkaz: http://eden-x.cz/topic_files/info/grano/join_us.mp3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Charismatici vs. tradiční křesťané Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Můžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.17 sekundy